fbpx
Menüü
TOOTED
Uued tooted
  • Uued tooted
  • Esile tõstetud
  • Populaarsed
Uus
Aluseriiuli sahtel
Sulge

Aluseriiuli sahtel

200,00  + KM
Mõõtmed: 1200x890 mm Lisainfo: - Saab 70% välja tõmmata. - Kandevõime 700 kg. - Mõeldud EUR-alustele. - Kergesti liikuv alusesahtel teeb mugavaks kaupade ladustamise ja komplekteerisime. Lisaks säästab laopinda, kuna riiulite vahel ei vaja ta kõrgusesuunas nii palju manööverdamisruumi.
Uus
Sulge

kapp MY-SC 1850x900x500 mm

290,00  + KM
Stabiilne terasplekist kapp. Lisainfo: - mõõtmed: 1850x900x500 mm; - kokkupandav; - uksel on lukustussüsteem; - 4 reguleeritava kõrgusega riiuliplaati; -  pulbervärvitud tumehall/hele. - tarnitakse osadena    
Uus
Sulge

Riidekapp MY-L3 3 uksega, tumehall/hele, 1850x900x450 mm, kokkupandav, tugeva konstruktsiooniga

275,00  + KM
Lihtne riidekapp,lattu töökotta või mujale. Lisainfo: - uste arv: 3; - kapi kõrgus: 1850 mm; - laius: 900 mm; - sügavus: 450; - silinderlukk; - pulbervärvitud tumehall/hele - kokkupandav;
Uus
Sulge

Korrusladu postidel

0,01  + KM
Lisainfo: Hind kujuneb vastavalt soovitud suurusele ja lahendusele. Hea võimalus kasutada ruumi efektiivselt ja lahendada oma ettevõtmise pinnamured. Korrusladu on lihtsaim viis laopinna kahekordistamiseks või isegi kolme-neljakordistamiseks. Postidele toetuv vahepõrand annab vabad käed kuidas kombineerida, töökohtade, laoriiulite, kaubaaluste vms. vahel. Räägime siis postidele toetuvast vahepõrandast. Postidel toetuva vahepõranda nn hingeks on iseseisev metallist karkass, mis ei ole seotud hoonega. Postid on ühendatud peataladega ja peatalad on omavahel ühendatud vahetaladega, millele toetub põrand. Vahepõranda olulised osad on trepid, reelingud ja kaubaväravad kauba ohutuks tõstmiseks erinevatele  korrustele. Tee ennast targemaks meie blogis siit.
Uus
Sulge

Komplekteerimise ja riiulikäru KM8000-4XL-CL, 4 tasapinnaga 1395 x 470 x 1590mm

1 282,00  + KM
Komplekteerimise ja riiulikäru. Saadaval eri mudelites. Sobib suurepäraselt lattu komplekteerimiseks ja kauba paigutamiseks. Võimalik on osta juurde erinevaid lisasid. Näiteks väike redel, dokumendialus, kaldtasapinna funktsioon, mis teeb komplekteerimise kiiremaks ja mugavamaks. Riiulite kõrgusi on võimalik muuta. On olemas ka lühemad mudelid. Lisainfo: Pikkus - 1395 mm Laius - 470 mm Kõrgus - 1590 mm Üldine kandevõime - 250 kg Netokaal - 44.5 kg Riiulite arv - 4 Riiuli kandevõime - 125 kg Riiuli mõõdud (pikkus) - 1200 mm Riiuli mõõdud (laius) - 425 mm Ratta tüüp  - 4 pööravat Rattad (mm) - 125 NB ! Redel, dokumendialuse , kaldfunktsiooni lisad ei ole hinnas!
Uus
Sulge

Komplekteerimiskäru 2 tasapinnaga 1195 x 470 x 1120mm, KOKM8000-2L-CL

873,00  + KM
Komplekteerimiskäru 2 tasapinnaga. Saadaval eri mudelites. Sobib suurepäraselt lattu komplekteerimiseks ja kauba paigutamiseks. Võimalik on osta juurde erinevaid lisasid. Näiteks väike redel, dokumendialus, kaldtasapinna funktsioon,  mis teeb komplekteerimise kiiremaks ja mugavamaks. Riiulite kõrgusi on võimalik muuta ja lisada juurde tasapindu. On olemas ka lühemad mudelid. Lisainfo: Pikkus - 1195 mm Laius - 470 mm Kõrgus - 1120 mm Üldine kandevõime - 250 kg Netokaal - 25.5 kg Riiulite arv - 2 Ratta tüüp  - 4 pööravat Rattad (mm) - 125  
Uus
Sulge

Korruslao põrandamaterjal

0,01  + KM
  Karkassi on võimalik katta erinevat tüüpi põrandamaterjalidega.
  • Täismetallpõrand (valgus ei paista läbi, tolm/puru ei kuku alla)
  • Restpõrand erineva silmasuurusega (valgus paistab läbi, samas kukub ka tolm alla, lambid on ikkagi vajalikud, suure silmaga restil kontsadega ei käi)
  • Filmivineeer, veekindel, parim variant pealt kare, alt sile 24 mm
  • Naaturaalne saepuruplaat 38 mm, pealt looduslik, alt värvitud valgeks, saadaval erinevas kvaliteediastmes, ei ole veekindel, sobib roklaga töötamiseks
  • Naturaalset saepuruplaati on võimalik katta erinevate PVC katetega.
Tee ennast targemaks meie blogis siit.

Võta hinnapakkumine kohe, et viia oma laomajandus uuele tasemele!

TERVIKLAHENDUSED
Meie töö algab kliendi probleemi välja selgitamisega, edasi loome parima lahenduse ja jätkub järelteenindusega.
KIIRUS
Koostame hinnapakkumise ühe päevaga, oleme alati kättesaadavad ja paigaldame riiulid lattu kiiresti.
PAINDLIKKUS
Me pakume eristuvaid ja spetsiifilisi lahendusi, ilma et tuleks küsida luba ja nõu kelleltki teiselt.
PARIM JÄRELTEENINDUS
Hoolitseme selle eest, et meie riiulitele oleksid olemas alati tagavaraosad. Nii hoiame sinu lao alati korras.

Kaubandus väike- ja alusekaup

Tootmine alusekaup

Erilahendused ja muu

Laoriiulid on laoinfrastruktuuri üks olulisemaid osasid!

Laoriiuleid võib jaotada aluseriiuliteks, konsoolriiuliteks, väikekaubariiuliteks ja peenkaubariiuliteks.

Aluseriiulis ladustatakse kaupa, mis on üldjuhul puitalustel ja sügavusega vähemalt 1200mm. Konsoolriiulid (ka õrsriiulid) võetakse kasutusele, kui ladustatakse kaupu, mida pikkuse poolest on tülikas aluseriiulisse paigutada või ei mahu sinna. Tavaliselt konsoolriiulites ladustatakse puitu, torusid, metallist latte jne. ja ka suuremaid plaate.

Väikekaubariiulitesse saab paigutada tooteid ja materjale, mille sügavus jääb 300mm ja 800mm vahele. Sinna alla kuuluvad  kaubad, mida hoiustatakse ja komplekteeritakse osa, karbi, kasti, või näiteks rehvi kaupa. Väikekauba laoriiulite tasapinna saab luua kasutades võretasapindasid või erinevast materjalist plaate.

Peenkaubariiul on mõeldud, nagu nimigi ütleb toodetele, mida komplekteeritakse ühiku, näiteks ühe müügipakendi kaupa. Peenkaubariiuleid kasutatakse kaubanduses, tootmises ja ka garaažides, panipaikades. Kvaliteetse peenkauba laoriiuli paigaldamisel on võimalik seada riiulid paika nii, et vajadusel on valmidus liikuda laoga kõrgusesse ehk ehitada korrusladu.

Kvaliteetse peenkauba laoriiuli paigaldamisel on võimalik seada laoriiulid paika nii, et vajadusel on valmidus liikuda laoga kõrgusesse ehk ehitada korrusladu.

Korrusladu on võimalik ehitada ka postidele toetuvad.

Meie poolt esindatavad brändid:

boracs
schaefer
garantell
Global Racking
intra_se laomeister
kongamet laomeister
kortsystem laomeister
stow laomeister

Krediidireiting:

BALTI LAOMEISTER OU - laoriiulid
Evul logo

Päringukorv

sulge
Scroll To Top