KORRUSLADU ja VAHEPÕRANDAD

Korruslao loomine kasutades postidele toetuvat lahendust

Selles osas vaatame kuidas luua korrusladu või ladustamispinda vahepõrandaga. Korrusladu on lihtsaim viis laopinna kahekordistamiseks või isegi kolme-neljakordistamiseks. Postidele toetuv vahepõrand annab vabad käed kuidas kombineerida, töökohtade, laoriiulite, kaubaaluste vms. vahel.

Räägime siis postidele toetuvast vahepõrandast. Postidel toetuva vahepõranda nn hingeks on iseseisev metallist karkass, mis ei ole seotud hoonega.

Postid on ühendatud peataladega ja peatalad on omavahel ühendatud vahetaladega, millele toetub põrand. Vahepõranda olulised osad on trepid, reelingud ja kaubaväravad kauba ohutuks tõstmiseks erinevatele  korrustele.

Nagu iga asja juures soovid, et pakutud lahendused töötavad, on turvalised ja ka kvaliteetsed. Meie postidele toetuva vahepõranda tarnija on ehitanud 40 aasta jooksul väga palju põrandaid ja tänu sellele kogunud suure hulga teadmisi ja kogemusi, mida saame jagada.

Meie postidele toetuv vahelagi vastab kõikidele Euroopa reeglitele, määrustele ja regulatsioonidele nagu juba mainitud võtmesõnadeks on ohutus ja turvalisus.

Kui vahepõrand on kliendile üle antud, siis edasine ohutu toote kasutus on otseselt kliendi enda vastutada ja tema peab ka oma töötajatele selgeks tegema, mis on lubatud ja mis mitte.

Näiteks kui korruslao all töötab tõstuk, siis eriti oluline, et kõik võimalikud ohukohad on viidud miinimumini. Tõstukiteed  on vaja märgistada, postid kaitsta turvapostiga, masti kõrguse ohutu seadmine , paljuks ei saa pidada tihedat töötajate instrueerimist.

Loe veel samal teemal:

Loome ruumi ruumis ehk vahepõranda ja korruslao ABC

Millest koosneb üks korralik korrusladu ja mis ta ümmarguselt maksab?

Paindlikkus, efektiivsus, põhimõtteliselt pinna dubleerimine vahepõrandaga

Korruslao loomine kasutades laoriiulitele toetuvat lahendust

 

Tekkis küsimusi või juba idee, võta lihtsalt ühendust  siit !