KORRUSLADU ja VAHEPÕRANDAD

Paindlikkus, efektiivsus, põhimõtteliselt pinna dubleerimine vahepõrandaga

Selles osas vaatame laiemalt, kus võiksid korruslaod ja vahepõrandad leida kasutust. Ütleme etteruttavalt, et lahenduste hulk on väga suur. Siin on  ainsaks piiravaks teguriks ebapiisavad teadmised võimalustest.

Näiteks on vahepõrandad müügikohtades ja selle ladudes on see järjest rohkem kasutuses. Kuna ruumi on mõistlik efektiivselt kasutada eriti poodides või  ärides, kus on kõrged laed. Seal saab osa alast katta vahepõrandaga andes ruumile mitmemõõtmelise olemuse. Samas saab kasutada osa ruumist laopinna või kontorina. Nii on tekkinud ka loftoffice tüüpi lahendused.

Tootmise ruumides leiab vahepõrand kasutust tootmisjuhtide, vahetusvanemate kontori paigutusel  või tööriistade, peenvahendite hoiukohana. Ikka mõttega, et ei oleks kontor vms. segamas, ning põrandapind oleks maksimaalselt kasutuses.

Ladudes on vahepõranda kasutamine hea viis kiirelt oma ladustatavat pinda suurendada. Tavaliselt tabab pinna puudujääk ootamatult ja kui uut pinda silmapiiril pole, siis on hapu lugu.

Selle lahendusega kasutad oma olemasoleva pinna maksimaalselt ja nii jääb aega ringi vaadata, uut pinda leida. Positiivne on ka see, et vahepõranda võid vajadusel uude kohta kaasa võtta.

Autotöökojad on lahendanud nii oma varuosa või rehvi hoidmise kohad töökojas.