Vahepõrandad ja korruslaod

Vahepõranda lahendusega kasutad on olemasoleva pinna maksimaalselt. Teisele korrusele saab vahepõranda abil luua ruumi, kas peenkauba riiulite jaoks või hoopis teha sinna töökohad. Toimeta targalt ja loo vahepõranda abil korrusladu. Hea asi on veel see, et vahepõranda saab vajadusel kiirelt ka maha võtta. Lahendusi on palju, seega küsi julgelt lisa!

Näitan kõiki 8 tulemust

Vahepõrand postidel

0,01  + KM
Lisainfo: Hind kujuneb vastavalt soovitud suurusele ja lahendusele. Vahepõrand  lihtsaim viis pinna kahekordistamiseks või isegi kolme-neljakordistamiseks. Postidele toetuv vahepõrand annab vabad käed kuidas kombineerida, töökohtade, laoriiulite, kaubaaluste vms. vahel. Postidel toetuva vahepõranda nn hingeks on iseseisev metallist karkass, mis ei ole seotud hoonega. Postid on ühendatud peataladega ja peatalad on omavahel ühendatud vahetaladega, millele toetub põrand. Vahepõranda olulised osad on trepid, reelingud ja kaubaväravad kauba ohutuks tõstmiseks erinevatele  korrustele. Nagu iga asja juures soovid, et pakutud lahendused töötavad, on turvalised ja ka kvaliteetsed. Meie postidele toetuva vahepõranda tarnija on ehitanud 40 aasta jooksul väga palju põrandaid ja tänu sellele kogunud suure hulga teadmisi ja kogemusi, mida saame jagada. Meie postidele toetuv vahelagi vastab kõikidele Euroopa reeglitele, määrustele ja regulatsioonidele nagu juba mainitud võtmesõnadeks on ohutus ja turvalisus. Tee ennast targemaks meie blogis siit.

Vahepõrand tootmises või laos

0,01  + KM
Lisainfo: Hind kujuneb vastavalt soovitud suurusele ja lahendusele.   Vahepõrand  lihtsaim viis pinna kahekordistamiseks või isegi kolme-neljakordistamiseks. Postidele toetuv vahepõrand annab vabad käed kuidas kombineerida, tootmise töökohtade, laoriiulite, kauba liikumisteede vms. vahel. Postidel toetuva vahepõranda nn hingeks on iseseisev metallist karkass, mis ei ole seotud hoonega. Postid on ühendatud peataladega ja peatalad on omavahel ühendatud vahetaladega, millele toetub põrand. Vahepõranda olulised osad on trepid, reelingud ja kaubaväravad kauba ohutuks tõstmiseks erinevatele  korrustele. Nagu iga asja juures soovid, et pakutud lahendused töötavad, on turvalised ja ka kvaliteetsed. Meie postidele toetuva vahepõranda tarnija on ehitanud 40 aasta jooksul väga palju põrandaid ja tänu sellele kogunud suure hulga teadmisi ja kogemusi, mida saame jagada. Meie postidele toetuv vahelagi vastab kõikidele Euroopa reeglitele, määrustele ja regulatsioonidele nagu juba mainitud võtmesõnadeks on ohutus ja turvalisus. Tee ennast targemaks meie blogis siit. .

Vahepõrand müügikohas või esinduses

0,01  + KM
Lisainfo: Hind kujuneb vastavalt soovitud suurusele ja lahendusele. Vahepõrand  lihtsaim viis pinna kahekordistamiseks või isegi kolme-neljakordistamiseks. Postidele toetuv vahepõrand annab vabad käed kuidas kombineerida, töökohtade, müügriiulite, kliendiala vms. vahel. Postidel toetuva vahepõranda nn hingeks on iseseisev metallist karkass, mis ei ole seotud hoonega. Postid on ühendatud peataladega ja peatalad on omavahel ühendatud vahetaladega, millele toetub põrand. Vahepõranda olulised osad on trepid, reelingud, misa tagavad turvalise liikumise ülemistel korrustel. Nagu iga asja juures soovid, et pakutud lahendused töötavad, on turvalised ja ka kvaliteetsed. Meie postidele toetuva vahepõranda tarnija on ehitanud 40 aasta jooksul väga palju põrandaid ja tänu sellele kogunud suure hulga teadmisi ja kogemusi, mida saame jagada. Meie postidele toetuv vahelagi vastab kõikidele Euroopa reeglitele, määrustele ja regulatsioonidele nagu juba mainitud võtmesõnadeks on ohutus ja turvalisus. Tee ennast targemaks meie blogis siit.

Korrusladu postidel

0,01  + KM
Lisainfo: Hind kujuneb vastavalt soovitud suurusele ja lahendusele. Hea võimalus kasutada ruumi efektiivselt ja lahendada oma ettevõtmise pinnamured. Korrusladu on lihtsaim viis laopinna kahekordistamiseks või isegi kolme-neljakordistamiseks. Postidele toetuv vahepõrand annab vabad käed kuidas kombineerida, töökohtade, laoriiulite, kaubaaluste vms. vahel. Räägime siis postidele toetuvast vahepõrandast. Postidel toetuva vahepõranda nn hingeks on iseseisev metallist karkass, mis ei ole seotud hoonega. Postid on ühendatud peataladega ja peatalad on omavahel ühendatud vahetaladega, millele toetub põrand. Vahepõranda olulised osad on trepid, reelingud ja kaubaväravad kauba ohutuks tõstmiseks erinevatele  korrustele. Tee ennast targemaks meie blogis siit.

Korruslao põrandamaterjal

0,01  + KM
  Karkassi on võimalik katta erinevat tüüpi põrandamaterjalidega.
  • Täismetallpõrand (valgus ei paista läbi, tolm/puru ei kuku alla)
  • Restpõrand erineva silmasuurusega (valgus paistab läbi, samas kukub ka tolm alla, lambid on ikkagi vajalikud, suure silmaga restil kontsadega ei käi)
  • Filmivineeer, veekindel, parim variant pealt kare, alt sile 24 mm
  • Naaturaalne saepuruplaat 38 mm, pealt looduslik, alt värvitud valgeks, saadaval erinevas kvaliteediastmes, ei ole veekindel, sobib roklaga töötamiseks
  • Naturaalset saepuruplaati on võimalik katta erinevate PVC katetega.
Tee ennast targemaks meie blogis siit.

Korrusladu laoriiulitel

0,01  + KM
Lisainfo: Hind kujuneb vastavalt soovitud suurusele ja lahendusele. Korruslao ehitamisel on väga palju lähenemisi ja selle lähenemise otsustab kasutusvajaduse eripära. Laoriiulitele toetuvaid vahepõranda lahenduse korral kasutatakse laoriiuli postide kandevõimalusi ära. Nii dubleeritakse laopind kasutamata eraldi tugiposte. Tüüpiline lahendus on, kus peenkaubariiulid koridoriga paigutatakse alla ja vahepõrand vineerist või metallrestist peale. Võtame siia näiteks lahenduse, kus laoriiulite peal on loodud laopind. Seal ei ole koheselt vajalik kogu pinnale laoriiuleid paigaldada. Liikuda saab samm sammult, nii nagu ladu kasvab. Põhiline eesmärk, et lao vahekäigud oleks puhtad ja aktiivsed kaubad õiges riiulis. Tee ennast targemaks meie blogis  siit.

Korrusladu moodluriiulitel

0,01  + KM
Lisainfo: Hind kujuneb vastavalt soovitud suurusele ja lahendusele! Korruslao ehitamisel on väga palju lähenemisi ja selle lähenemise otsustab kasutusvajaduse eripära. Laoriiulitele toetuvaid vahepõranda lahenduse korral kasutatakse laoriiuli postide kandevõimalusi ära. Nii dubleeritakse laopind kasutamata eraldi tugiposte. Tüüpiline lahendus on, kus moodulriiulile R3000  riiulid koridoriga paigutatakse alla ja vahepõrand vineerist või metallrestist peale. Laoriiulitele toetuva vahepõranda ehitamiseks kasutame  oma Saksa partneri SSI Schäfer moodulriiulit,  jällegi panustades kindlad ikka nn Saksa kvaliteedile. Sinna pakume tavalise vahekoridori puhul kandevõimet  500kg/m2. Põrandaks saab klient valida filmivineeri, metallrestid või saepuru plaat + PVC või laminaat. Tee ennast targemaks meie blogis siit.    

Korrusladu laoriiulitel läbi korruse

0,01  + KM
Lisainfo: Hind kujuneb vastavalt soovitud suurusele ja lahendusele. Korruslao ehitamisel on väga palju lähenemisi ja selle lähenemise otsustab kasutusvajaduse eripära. Juhul kui on kindel plaan järgmistel korrustel laoriiulites asju ladustada, siis saab kasutada lahendust, kus laoriiulite raamid lähevad läbi põranda. Näiteks moodulriiuli raamid on 5 m kõrged ja lähevad läbi põranda ja vahepõrand on koridorides 2500 mm kõrgusel. Vahepõrand moodulriiuli sees on laoriiuli plaat ise. Sellisel juhul on laoriiulite suund paigas ja fikseeritud  mõlemal korrusel. Saab kasutada ühtesid ja samu raame, ning läheb vähem ehitusmaterjali põranda loomiseks. Need eelmainitud on toodud ainult näitena , tegelik elu on oluliselt kirjum ja oleme teinud põrandaid mitmete erinevate variantide kombinatsioonidena, et ikka klient saaks kõik oma soovid täidetud. Tee ennast targemaks meie blogis  siit.