Liikluspeeglid

TÜV ja tuulekoormusega sertifitseeritud Dancop liikluspeeglid pakuvad tänu laiale valikule lahendust kõigile vajadustele. Dancop kasutab kõrgeima kvaliteediga materjale, et tagada maksimaalne ohutus. Madala kvaliteediga materjalide kasutamine põhjustab peegelpiltide moonutusi, mis ei paku kasutajatele abi ning halvemal juhul võivad muuta olukorrad veelgi ohtlikumateks. Dancop peeglite sortimendist leiab alates tavalistest liikluspeeglitest, mis on valmistatud akrüülist, polükarbonaadist või roostevabast terasest, kuni 360° lainurkpeegliteni ja soojendusega või kondensatsioonivastaste peegliteni. Ka peegliraamil olevad helkurid on valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis aitab äratada kiiresti tähelepanu. Dancop on ainus tootja turul, kes saab oma toode puhul pakkuda TÜV-sertifikaate ja tuulekoormusega sertifitseeritud tooteid. Dancop peeglite kvaliteet on tagatud iga-aastaste testimiste ja TÜV-sertifitseerimisega.

Näitan 1–12 tulemust 21-st

Valvepeegel Dancop, ED 40 X 60, mõõtmed 40 X 60 cm

185,00  + KM
Kvaliteetne akrüülist laopeegel, mis on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Valvepeegel suurendab nähtavust ja seeläbi liiklusturvalisust aladele sisenemisel, väljumisel ja piiratud nähtavusega ristmikel. Mõõdud - 40 x 60 cm Materjal - akrüül Raami laius - 1,5 cm Raami kõrgus - 51 cm Raami pikkus - 71 cm Värv - valge raam punase peegeldava RA2 fooliumiga Kaal - 3,3 kg Vaatluskaugus - 9 - 15 m Tuulekoormus - sertifitseeritud kuni tuuletugevuseni 12 palli (orkaan > 117 km/h) Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - jah, UV-kindel Kinnitus - postile või seinale kinnitamine 4-punktilise fikseeritava kuulliigendiga   Kirjeldus TM-liikluspeeglit soovitatakse liiklusohutuse suurendamiseks tänavatel, väiksematel teedel ja väiksematel järskude kurvidega radadel, kus on pimeala tekkimise oht. Peeglit saab kasutada ka tööstuspiirkondades, kus liiklejaid ja jalakäijaid võib ähvardada õnnetusoht. Raami esiküljele asetatud helkurkleebis aitab minimeerida õnnetuste ohtu, eriti tuleb helkuri eelis välja halbades ilmastikutingimustes ja öösel. Materjal Peegli valmistamisel on kasutatud akrüüli, mis on 70% löögikindlam kui klaas. Peegel on varustatud 3M tüüpi peegeldava fooliumiga ja omab TÜV-sertifikaati. Ilmastikukindlate materjalide tõttu sobib peegel eriti pikaajaliseks kasutamiseks välitingimustes. Peegel kinnitatakse silikooniga UV-kindlas raamis, mille tagumine külg on täiendavalt tugevdatud. Silikoon tõkestab vett ja kaitseb seega peeglit pikka aega. Fikseerimine Komplekti kuulub 4-punktiline kuulliigendi kinnitusklamber, mis aitab peeglit paigutada erineva nurga alla. Tugev klamber peab vastu tugevale tuulele (klamber on testitud tuulekoormusega tuulekiiruse skaalal kuni 12 palli ehk orkaan > 117 km h) ja seda saab paigaldada kas otse seinale või postikinnitusele (Ø 50–85 mm).    

Valvepeegel Dancop, ED 60 X 80, mõõtmed 60 X 80 cm

237,00  + KM
Kvaliteetne akrüülist laopeegel, mis on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Valvepeegel suurendab nähtavust ja seeläbi liiklusturvalisust aladele sisenemisel, väljumisel ja piiratud nähtavusega ristmikel. Mõõdud - 60 x 80 cm Materjal - akrüül Raami laius - 1,5 cm Raami kõrgus - 72,5 cm Raami pikkus - 91 cm Värv - valge raam punase peegeldava RA2 fooliumiga Kaal - 5,1 kg Vaatluskaugus - 15- 22 m Tuulekoormus - sertifitseeritud kuni tuuletugevuseni 12 palli (orkaan > 117 km/h) Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - jah, UV-kindel Kinnitus - postile või seinale kinnitamine 4-punktilise fikseeritava kuulliigendiga   Kirjeldus TM-liikluspeeglit soovitatakse liiklusohutuse suurendamiseks tänavatel, väiksematel teedel ja väiksematel järskude kurvidega radadel, kus on pimeala tekkimise oht. Peeglit saab kasutada ka tööstuspiirkondades, kus liiklejaid ja jalakäijaid võib ähvardada õnnetusoht. Raami esiküljele asetatud helkurkleebis aitab minimeerida õnnetuste ohtu, eriti tuleb helkuri eelis välja halbades ilmastikutingimustes ja öösel. Materjal Peegli valmistamisel on kasutatud akrüüli, mis on 70% löögikindlam kui klaas. Peegel on varustatud 3M tüüpi peegeldava fooliumiga ja omab TÜV-sertifikaati. Ilmastikukindlate materjalide tõttu sobib peegel eriti pikaajaliseks kasutamiseks välitingimustes. Peegel kinnitatakse silikooniga UV-kindlas raamis, mille tagumine külg on täiendavalt tugevdatud. Silikoon tõkestab vett ja kaitseb seega peeglit pikka aega. Fikseerimine Komplekti kuulub 4-punktiline kuulliigendi kinnitusklamber, mis aitab peeglit paigutada erineva nurga alla. Tugev klamber peab vastu tugevale tuulele (klamber on testitud tuulekoormusega tuulekiiruse skaalal kuni 12 palli ehk orkaan > 117 km h) ja seda saab paigaldada kas otse seinale või postikinnitusele (Ø 50–85 mm).    

Valvepeegel Dancop, ED 60, läbimõõt 60 cm

135,00  + KM
Kvaliteetne akrüülist laopeegel, mis on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Valvepeegel suurendab nähtavust ja seeläbi liiklusturvalisust aladele sisenemisel, väljumisel ja piiratud nähtavusega ristmikel. Läbimõõt - 60 cm Materjal - polümetüülmetakrülaat (PMMA), peegliplaat on valmistatud akrüülist Raami laius - 5 cm Raami läbimõõt - 64 cm Värv - valge raam Kaal - 4,6 kg Vaatluskaugus - 9 - 15 m Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - jah, UV-kindel Kinnitus - universaalne kinnitus postile (läbimõõduga 50-85 mm)   Kirjeldus EUvex universaalpeegel on varustatud valge raamiga ja seda saab kasutada erinevates kohtades ja mitmesugustel eesmärkidel. Materjal EUvex universaalpeegli pind on valmistatud PMMA-st ja see on UV- ning ilmastikukindel.    

Valvepeegel Dancop, ED 80 X 100, mõõtmed 80 X 100 cm

240,00  + KM
Kvaliteetne akrüülist laopeegel, mis on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Valvepeegel suurendab nähtavust ja seeläbi liiklusturvalisust aladele sisenemisel, väljumisel ja piiratud nähtavusega ristmikel. Mõõdud - 80 x 100 cm Materjal - akrüül Raami laius - 1,7 cm Raami kõrgus - 93 cm Raami pikkus - 114 cm Värv - valge raam punase peegeldava RA2 fooliumiga Kaal - 8,5 kg Vaatluskaugus - 22- 27 m Tuulekoormus - sertifitseeritud kuni tuuletugevuseni 12 palli (orkaan > 117 km/h) Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - jah, UV-kindel Kinnitus - postile või seinale kinnitamine 4-punktilise fikseeritava kuulliigendiga   Kirjeldus TM-liikluspeeglit soovitatakse liiklusohutuse suurendamiseks tänavatel, väiksematel teedel ja väiksematel järskude kurvidega radadel, kus on pimeala tekkimise oht. Peeglit saab kasutada ka tööstuspiirkondades, kus liiklejaid ja jalakäijaid võib ähvardada õnnetusoht. Raami esiküljele asetatud helkurkleebis aitab minimeerida õnnetuste ohtu, eriti tuleb helkuri eelis välja halbades ilmastikutingimustes ja öösel. Materjal Peegli valmistamisel on kasutatud akrüüli, mis on 70% löögikindlam kui klaas. Peegel on varustatud 3M tüüpi peegeldava fooliumiga ja omab TÜV-sertifikaati. Ilmastikukindlate materjalide tõttu sobib peegel eriti pikaajaliseks kasutamiseks välitingimustes. Peegel kinnitatakse silikooniga UV-kindlas raamis, mille tagumine külg on täiendavalt tugevdatud. Silikoon tõkestab vett ja kaitseb seega peeglit pikka aega. Fikseerimine Komplekti kuulub 4-punktiline kuulliigendi kinnitusklamber, mis aitab peeglit paigutada erineva nurga alla. Tugev klamber peab vastu tugevale tuulele (klamber on testitud tuulekoormusega tuulekiiruse skaalal kuni 12 palli ehk orkaan > 117 km h) ja seda saab paigaldada kas otse seinale või postikinnitusele (Ø 50–85 mm).    

Valvepeegel Dancop, ED 80, läbimõõt 80 cm

185,00  + KM
Kvaliteetne akrüülist laopeegel, mis on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Valvepeegel suurendab nähtavust ja seeläbi liiklusturvalisust aladele sisenemisel, väljumisel ja piiratud nähtavusega ristmikel. Läbimõõt - 80 cm Materjal - polümetüülmetakrülaat (PMMA), peegliplaat on valmistatud akrüülist Raami laius - 5 cm Raami läbimõõt - 84 cm Värv - valge raam Kaal - 7,8 kg Vaatluskaugus - 15 - 22 m Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - jah, UV-kindel Kinnitus - universaalne kinnitus postile (läbimõõduga 50-85 mm)   Kirjeldus EUvex universaalpeegel on varustatud valge raamiga ja seda saab kasutada erinevates kohtades ja mitmesugustel eesmärkidel. Materjal EUvex universaalpeegli pind on valmistatud PMMA-st ja see on UV- ning ilmastikukindel.    

Valvepeegel Dancop, EXPLORER 60, läbimõõt 60 cm

525,00  + KM
Dancop Explorer lainurkpeegel tagab tänu suurepärasele vaateväljale ning 180° kumerusele optimaalse nähtavuse. Explorer on ideaalne, et anda ülevaade tootmispiirkondadest või maanteeliiklusest.   Läbimõõt - 60 cm Materjal - akrüül Raami kõrgus - 29 cm Raami pikkus - 61,5 cm Värv - punane serv Kaal - 4,2 kg Vaatluskaugus - 9 - 15 m Tuulekoormus - sertifitseeritud kuni tuuletugevuseni 12 palli (orkaan > 117 km/h) Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - jah, UV-kindel Kinnitus - universaalne kinnitus postile või seinale   Materjal TÜV-sertifikaadiga Explorer peegel on valmistatud akrüülist, mis on klaasist 70% löögikindlam. Kvaliteetne punane raam tagab pika vastupidavuse välitingimustes kasutamiseks ja on samas ka hästi silmapaistev. Fikseerimine Komplektis kaasasoleva tugeva ja kerge universaalse klambri tõttu saab Explorerit kinnitada seinale või postikinnitusele (Ø50-85 mm) ja hõlpsalt lõpmatul arvul kordi reguleerida. Peegel on läbinud tuuletugevuse testi tuulekiiruse skaalal kuni 12 palli ehk orkaan > 117 km/h.

Valvepeegel Dancop, EXPLORER 80, läbimõõt 80 cm

685,00  + KM
Dancop Explorer lainurkpeegel tagab tänu suurepärasele vaateväljale ning 180° kumerusele optimaalse nähtavuse. Explorer on ideaalne, et anda ülevaade tootmispiirkondadest või maanteeliiklusest.   Läbimõõt - 80 cm Materjal - akrüül Raami kõrgus - 41,5 cm Raami pikkus - 81,5 cm Värv - punane serv Kaal - 5,3 kg Vaatluskaugus - 15 - 20 m Tuulekoormus - sertifitseeritud kuni tuuletugevuseni 12 palli (orkaan > 117 km/h) Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - jah, UV-kindel Kinnitus - universaalne kinnitus postile või seinale   Materjal TÜV-sertifikaadiga Explorer peegel on valmistatud akrüülist, mis on klaasist 70% löögikindlam. Kvaliteetne punane raam tagab pika vastupidavuse välitingimustes kasutamiseks ja on samas ka hästi silmapaistev. Fikseerimine Komplektis kaasasoleva tugeva ja kerge universaalse klambri tõttu saab Explorerit kinnitada seinale või postikinnitusele (Ø50-85 mm) ja hõlpsalt lõpmatul arvul kordi reguleerida. Peegel on läbinud tuuletugevuse testi tuulekiiruse skaalal kuni 12 palli ehk orkaan > 117 km/h.

Valvepeegel Dancop, TM AC 100 X 120, mõõtmed 100 X 120 cm

940,00  + KM
Kvaliteetne akrüülist laopeegel, mis on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Valvepeegel suurendab nähtavust ja seeläbi liiklusturvalisust aladele sisenemisel, väljumisel ja piiratud nähtavusega ristmikel. Mõõdud - 100 x 120 cm Materjal - akrüül Raami laius - 1,5 cm Raami kõrgus - 113,5 cm Raami pikkus - 133,5 cm Värv - valge raam punase peegeldava RA2 fooliumiga Kaal - 15 kg Vaatluskaugus - 27 - 32 m Tuulekoormus - sertifitseeritud kuni tuuletugevuseni 12 palli (orkaan > 117 km/h) Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - jah, UV-kindel Kinnitus - postile või seinale kinnitamine 4-punktilise fikseeritava kuulliigendiga   Kirjeldus TM-liikluspeeglit soovitatakse liiklusohutuse suurendamiseks tänavatel, väiksematel teedel ja väiksematel järskude kurvidega radadel, kus on pimeala tekkimise oht. Peeglit saab kasutada ka tööstuspiirkondades, kus liiklejaid ja jalakäijaid võib ähvardada õnnetusoht. Raami esiküljele asetatud helkurkleebis aitab minimeerida õnnetuste ohtu, eriti tuleb helkuri eelis välja halbades ilmastikutingimustes ja öösel. Materjal Peegli valmistamisel on kasutatud akrüüli, mis on 70% löögikindlam kui klaas. Peegel on varustatud 3M tüüpi peegeldava fooliumiga ja omab TÜV-sertifikaati. Ilmastikukindlate materjalide tõttu sobib peegel eriti pikaajaliseks kasutamiseks välitingimustes. Peegel kinnitatakse silikooniga UV-kindlas raamis, mille tagumine külg on täiendavalt tugevdatud. Silikoon tõkestab vett ja kaitseb seega peeglit pikka aega. Fikseerimine Komplekti kuulub 4-punktiline kuulliigendi kinnitusklamber, mis aitab peeglit paigutada erineva nurga alla. Tugev klamber peab vastu tugevale tuulele (klamber on testitud tuulekoormusega tuulekiiruse skaalal kuni 12 palli ehk orkaan > 117 km h) ja seda saab paigaldada kas otse seinale või postikinnitusele (Ø 50–85 mm).    

Valvepeegel Dancop, TM AC 40 X 60, mõõtmed 40 X 60 cm

330,00  + KM
Kvaliteetne akrüülist laopeegel, mis on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Valvepeegel suurendab nähtavust ja seeläbi liiklusturvalisust aladele sisenemisel, väljumisel ja piiratud nähtavusega ristmikel. Mõõdud - 40 x 60 cm Materjal - akrüül Raami laius - 1,5 cm Raami kõrgus - 55 cm Raami pikkus - 76 cm Värv - valge raam punase peegeldava RA2 fooliumiga Kaal - 5,0 kg Vaatluskaugus - 9 - 15 m Tuulekoormus - sertifitseeritud kuni tuuletugevuseni 12 palli (orkaan > 117 km/h) Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - jah, UV-kindel Kinnitus - postile või seinale kinnitamine 4-punktilise fikseeritava kuulliigendiga   Kirjeldus TM-liikluspeeglit soovitatakse liiklusohutuse suurendamiseks tänavatel, väiksematel teedel ja väiksematel järskude kurvidega radadel, kus on pimeala tekkimise oht. Peeglit saab kasutada ka tööstuspiirkondades, kus liiklejaid ja jalakäijaid võib ähvardada õnnetusoht. Raami esiküljele asetatud helkurkleebis aitab minimeerida õnnetuste ohtu, eriti tuleb helkuri eelis välja halbades ilmastikutingimustes ja öösel. Materjal Peegli valmistamisel on kasutatud akrüüli, mis on 70% löögikindlam kui klaas. Peegel on varustatud 3M tüüpi peegeldava fooliumiga ja omab TÜV-sertifikaati. Ilmastikukindlate materjalide tõttu sobib peegel eriti pikaajaliseks kasutamiseks välitingimustes. Peegel kinnitatakse silikooniga UV-kindlas raamis, mille tagumine külg on täiendavalt tugevdatud. Silikoon tõkestab vett ja kaitseb seega peeglit pikka aega. Fikseerimine Komplekti kuulub 4-punktiline kuulliigendi kinnitusklamber, mis aitab peeglit paigutada erineva nurga alla. Tugev klamber peab vastu tugevale tuulele (klamber on testitud tuulekoormusega tuulekiiruse skaalal kuni 12 palli ehk orkaan > 117 km h) ja seda saab paigaldada kas otse seinale või postikinnitusele (Ø 50–85 mm).    

Valvepeegel Dancop, TM AC 60 X 80, mõõtmed 60 X 80 cm

445,00  + KM
Kvaliteetne akrüülist laopeegel, mis on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Valvepeegel suurendab nähtavust ja seeläbi liiklusturvalisust aladele sisenemisel, väljumisel ja piiratud nähtavusega ristmikel. Mõõdud - 60 x 80 cm Materjal - akrüül Raami laius - 2 cm Raami kõrgus - 75 cm Raami pikkus - 95 cm Värv - valge raam punase peegeldava RA2 fooliumiga Kaal - 8,8 kg Vaatluskaugus - 15 - 22 m Tuulekoormus - sertifitseeritud kuni tuuletugevuseni 12 palli (orkaan > 117 km/h) Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - jah, UV-kindel Kinnitus - postile või seinale kinnitamine 4-punktilise fikseeritava kuulliigendiga   Kirjeldus TM-liikluspeeglit soovitatakse liiklusohutuse suurendamiseks tänavatel, väiksematel teedel ja väiksematel järskude kurvidega radadel, kus on pimeala tekkimise oht. Peeglit saab kasutada ka tööstuspiirkondades, kus liiklejaid ja jalakäijaid võib ähvardada õnnetusoht. Raami esiküljele asetatud helkurkleebis aitab minimeerida õnnetuste ohtu, eriti tuleb helkuri eelis välja halbades ilmastikutingimustes ja öösel. Materjal Peegli valmistamisel on kasutatud akrüüli, mis on 70% löögikindlam kui klaas. Peegel on varustatud 3M tüüpi peegeldava fooliumiga ja omab TÜV-sertifikaati. Ilmastikukindlate materjalide tõttu sobib peegel eriti pikaajaliseks kasutamiseks välitingimustes. Peegel kinnitatakse silikooniga UV-kindlas raamis, mille tagumine külg on täiendavalt tugevdatud. Silikoon tõkestab vett ja kaitseb seega peeglit pikka aega. Fikseerimine Komplekti kuulub 4-punktiline kuulliigendi kinnitusklamber, mis aitab peeglit paigutada erineva nurga alla. Tugev klamber peab vastu tugevale tuulele (klamber on testitud tuulekoormusega tuulekiiruse skaalal kuni 12 palli ehk orkaan > 117 km h) ja seda saab paigaldada kas otse seinale või postikinnitusele (Ø 50–85 mm).    

Valvepeegel Dancop, TM AC 60, läbimõõt 60 cm

312,50  + KM
Kvaliteetne akrüülist laopeegel, mis on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Valvepeegel suurendab nähtavust ja seeläbi liiklusturvalisust aladele sisenemisel, väljumisel ja piiratud nähtavusega ristmikel. Läbimõõt - 60 cm Materjal - akrüül Raami laius - 2 cm Raami läbimõõt - 73 cm Värv - valge raam punase peegeldava RA2 fooliumiga Kaal - 5,2 kg Vaatluskaugus - 9 - 15 m Tuulekoormus - sertifitseeritud kuni tuuletugevuseni 12 palli (orkaan > 117 km/h) Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - jah, UV-kindel Kinnitus - postile või seinale kinnitamine 4-punktilise fikseeritava kuulliigendiga   Kirjeldus TM-liikluspeeglit soovitatakse liiklusohutuse suurendamiseks tänavatel, väiksematel teedel ja väiksematel järskude kurvidega radadel, kus on pimeala tekkimise oht. Peeglit saab kasutada ka tööstuspiirkondades, kus liiklejaid ja jalakäijaid võib ähvardada õnnetusoht. Raami esiküljele asetatud helkurkleebis aitab minimeerida õnnetuste ohtu, eriti tuleb helkuri eelis välja halbades ilmastikutingimustes ja öösel. Materjal Peegli valmistamisel on kasutatud akrüüli, mis on 70% löögikindlam kui klaas. Peegel on varustatud 3M tüüpi peegeldava fooliumiga ja omab TÜV-sertifikaati. Ilmastikukindlate materjalide tõttu sobib peegel eriti pikaajaliseks kasutamiseks välitingimustes. Peegel kinnitatakse silikooniga UV-kindlas raamis, mille tagumine külg on täiendavalt tugevdatud. Silikoon tõkestab vett ja kaitseb seega peeglit pikka aega. Fikseerimine Komplekti kuulub 4-punktiline kuulliigendi kinnitusklamber, mis aitab peeglit paigutada erineva nurga alla. Tugev klamber peab vastu tugevale tuulele (klamber on testitud tuulekoormusega tuulekiiruse skaalal kuni 12 palli ehk orkaan > 117 km h) ja seda saab paigaldada kas otse seinale või postikinnitusele (Ø 50–85 mm).    

Valvepeegel Dancop, TM AC 80 X 100, mõõtmed 80 X 100 cm

550,00  + KM
Kvaliteetne akrüülist laopeegel, mis on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Valvepeegel suurendab nähtavust ja seeläbi liiklusturvalisust aladele sisenemisel, väljumisel ja piiratud nähtavusega ristmikel. Mõõdud - 80 x 100 cm Materjal - akrüül Raami laius - 3 cm Raami kõrgus - 85 cm Raami pikkus - 115,5 cm Värv - valge raam punase peegeldava RA2 fooliumiga Kaal - 12 kg Vaatluskaugus - 22 - 27 m Tuulekoormus - sertifitseeritud kuni tuuletugevuseni 12 palli (orkaan > 117 km/h) Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - jah, UV-kindel Kinnitus - postile või seinale kinnitamine 4-punktilise fikseeritava kuulliigendiga   Kirjeldus TM-liikluspeeglit soovitatakse liiklusohutuse suurendamiseks tänavatel, väiksematel teedel ja väiksematel järskude kurvidega radadel, kus on pimeala tekkimise oht. Peeglit saab kasutada ka tööstuspiirkondades, kus liiklejaid ja jalakäijaid võib ähvardada õnnetusoht. Raami esiküljele asetatud helkurkleebis aitab minimeerida õnnetuste ohtu, eriti tuleb helkuri eelis välja halbades ilmastikutingimustes ja öösel. Materjal Peegli valmistamisel on kasutatud akrüüli, mis on 70% löögikindlam kui klaas. Peegel on varustatud 3M tüüpi peegeldava fooliumiga ja omab TÜV-sertifikaati. Ilmastikukindlate materjalide tõttu sobib peegel eriti pikaajaliseks kasutamiseks välitingimustes. Peegel kinnitatakse silikooniga UV-kindlas raamis, mille tagumine külg on täiendavalt tugevdatud. Silikoon tõkestab vett ja kaitseb seega peeglit pikka aega. Fikseerimine Komplekti kuulub 4-punktiline kuulliigendi kinnitusklamber, mis aitab peeglit paigutada erineva nurga alla. Tugev klamber peab vastu tugevale tuulele (klamber on testitud tuulekoormusega tuulekiiruse skaalal kuni 12 palli ehk orkaan > 117 km h) ja seda saab paigaldada kas otse seinale või postikinnitusele (Ø 50–85 mm).