Balti Laomeister OÜ

Kes me oleme?

Balti Laomeister on üks suurimatest laoriiulite tarnijatest ja paigaldajatest Eestis. Meie eesmärk on olla kliendile partner – anda parimat nõu, selgitada välja vajadused ja teha selline ladu, mis parimal võimalikul viisil lahendab probleemi.

Meie tööd valmivad rätsepatööna. Ükski ladu ei ole identne – ei kliendi vajaduste, võimaluste, ruumilahenduse ega eesmärgi poolest. Oleme seadnud sihiks astuda sammu võrra kaugemale ja pakkuda kõrge kvaliteediga erilahendusi, mitte pelgalt müüa standardmõõtudes laoriiuleid.

Balti Laomeistri tootevalik koosneb aluste-, moodul-, konsool- ja meediumriiulitest, metallkappidest, vahelagedest, võreseintest ja riiulite lisavarustusest. Nendest toodetest tehakse ladude erilahendusi. Teenustena pakub Balti Laomeister paigaldust, riiulite eelmonteerimist oma laos, nõustamist, konsultatsiooni, lao kolimisteenust, vanade laoriiulite realiseerimist, hooldamist ja remontimist. Balti Laomeister pakub terviklikku lahendust!

Missioon ja visioon

Meie missiooniks on pakkuda klientidele parimaid laosisustuse lahendusi. Kaasame planeerimisse laotöötajad, pakkijad ja inimesed, kes ladu päriselt kasutama hakkavad ja mõistavad kõige selgemini, milline lahendus on parim.

Meie visiooniks on kuuluda laoteenuste pakkujate paremikku – esikolmikusse! Meile meeldivad väljakutsed. Töötame selle nimel, et ühendada parimal viisil kliendi soovid ja laosisustus ning jõuda seeläbi laosisustajate paremikku.

Balti Laomeister OÜ Silver Alamaa

Teeme hinnapakkumise lao sisustamiseks kohe!

TERVIKLAHENDUSED

Meie töö algab kliendi probleemi välja selgitamisega, edasi loome parima lahenduse ja jätkub järelteenindusega.

KIIRUS

Koostame hinnapakkumise ühe päevaga, oleme alati kättesaadavad ja paigaldame lao kiiresti.

PAINDLIKKUS

Me pakume eristuvaid ja spetsiifilisi lahendusi, ilma et tuleks küsida luba ja nõu kelleltki teiselt.

PARIM JÄRELTEENINDUS

Hoolitseme selle eest, et meie riiulitele oleksid olemas alati tagavaraosad. Nii hoiame sinu lao alati korras.

KINDLUSTUNNE

Me pakume kliendile kindlustunnet – paigaldatud riiulid on optimaalse kandevõimega, kvaliteetsed ja turvalised. Tagame kliendile turvatunde ja hea une!

KLIENDIKESKSUS

Meie esimeseks eesmärgiks on mõista, mida klient teeb. Parimate lahenduste loomiseks kasutame 14 aasta jooksul kogutud teadmisi ja oskusi.

ERITELLIMUSTÖÖ

Sisustame laod eritellimustööna. Mõistame, millist eesmärki ladu täidab. Saamaks maksimumi laopinnast teeme vajadusel mitmed joonised, et leida parim variant.

PIKAAJALINE KOGEMUS

Meie pikaajaline kogemus laosisustusega tegelemisel garanteerib parimad lahendused igas suuruses projektile.

Vajad abi lao sisustamisel?