Turvapeeglid

TÜV-sertifitseeritud Dancop peeglid on oluline osa kaupluste turvalisuses. Peeglid aitavad ära hoida poevargusi ja pakuvad võimalust jälgida märkamatult ning diskreetselt kaupluses toimuvat. Valikus on mitu erinevat peeglivariatsiooni, mis on kõik saadaval ka erinevates suurustes. Dancop on ainus tootja turul, kes saab pakkuda TÜV-sertifitseeritud peegleid. Peegleid testitakse ja sertifitseeritakse iga-aastaselt, mistõttu on kvaliteet alati tagatud.

Näitan 1–12 tulemust 17-st

Kassapeegel Dancop, T-3, 36 x 30 x 30 cm

75,00  + KM
Duncopi T-3 kassapeeglid sobivad väga hästi väikeste poodide kassadesse ja muudele väikestele aladele, mis vajavad suuremat turvalisust ning kontrollivõimalust. T-3 on diskreetne ja samas võimas tööriist, mis annab kassapidajatele hea ülevaate ostukärude sisust.   Peegliplaadi mõõdud - 36 x 30 x 30 cm Materjal - akrüül Raami kõrgus - 0,2 cm Raami pikkus - 3 x 28 cm Kaal - 0,5 kg Vaatluskaugus - 1 - 3 m Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - ei Kinnitus - kinnitamine paindliku kinnituse abil riiulile.   Materjal TÜV-sertifikaadiga peegel on valmistatud löögikindlast akrüülist (70% löögikindlam kui klaas). Fikseerimine T-3 on paigaldatud painduvale varrele, mis võimaldab asetada peegli vajaliku nurga alla. T-3 on hõlbus paigaldada, kasutades kaasasolevaid tarvikuid.

Kassapeegel Dancop, T-5, 38 x 34 x 34 cm

85,00  + KM
Duncopi T-5 kassapeeglid sobivad väga hästi väikeste poodide kassadesse ja muudele väikestele aladele, mis vajavad suuremat turvalisust ning kontrollivõimalust. T-5 on diskreetne ja samas võimas tööriist, mis annab kassapidajatele hea ülevaate ostukärude sisust.   Peegliplaadi mõõdud - 38 x 34 x 34 cm Materjal - akrüül Raami kõrgus - 0,5 cm Raami pikkus - 3 x 35 cm Värv - must serv Kaal - 0,6 kg Vaatluskaugus - 1 - 3 m Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - ei Kinnitus - kinnitamine paindliku kinnituse abil riiulile.   Materjal TÜV-sertifikaadiga peegel on valmistatud löögikindlast akrüülist (70% löögikindlam kui klaas). Fikseerimine T-3 on paigaldatud painduvale varrele, mis võimaldab asetada peegli vajaliku nurga alla. T-3 on hõlbus paigaldada, kasutades kaasasolevaid tarvikuid.

Valvepeegel Dancop, BM 100-1, 90° vaade, läbimõõt 100 cm

110,00  + KM
Duncop Dome Mirror BM 90° peegel on tänu oma suurepärasele vaatele ja ruumisäästvale asetusele eriti kasulik varguste ärahoidmiseks väikestes poodides.   Läbimõõt - 100 cm Materjal - akrüül Raami kõrgus - 38 cm Raami laius - 70 cm Sügavus - 38 cm Kaal - 0,7 kg Vaatluskaugus - 25 - 30 m Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - ei Kinnitus - kinnitamine ruumi nurka, kasutades eelnevalt puuritud auke peegli servas.   Materjal TÜV-sertifikaadiga Dome BM 90° peegel on valmistatud löögikindlast akrüülist (70% löögikindlam kui klaas). Sellel on kerge kaal ja pikk eluiga. Materjali tõttu saab seda kasutada ka toiduainetööstuses. Fikseerimine Peeglit saab kinnitada kas otse seinale või lakke (peegli serval on eelnevalt puuritud augud).

Valvepeegel Dancop, BM 100-2, 180° vaade, läbimõõt 100 cm

205,00  + KM
Dancop Dome BM 180° poolkerakujuline peegel pakub suurepärast vaadet ja on seetõttu eriti kasulik tegevuste jälgimiseks näiteks kauplustes. Peegel on kuluefektiivne, ruumisäästlik ja tõhus viis varguste vältimiseks. Seda saab paigaldada riiulite kohale või esikülgedele.   Läbimõõt - 100 cm Materjal - akrüül Raami kõrgus - 38 cm Raami pikkus - 100 cm Sügavus - 38 cm Kaal - 1,3 kg Vaatluskaugus - 25 - 30 m Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - ei Kinnitus - seinal või laes, kasutades eelnevalt puuritud auke peegli servas.   Materjal TÜV-sertifikaadiga Dome BM 180° peegel on valmistatud löögikindlast akrüülist (70% löögikindlam kui klaas). Sellel on kerge kaal ja pikk eluiga. Materjali tõttu saab seda kasutada ka toiduainetööstuses. Fikseerimine Peeglit saab kinnitada kas otse seinale või lakke (peegli serval on eelnevalt puuritud augud).

Valvepeegel Dancop, BM 60-1, 90° vaade, läbimõõt 60 cm

65,00  + KM
Duncop Dome Mirror BM 90° peegel on tänu oma suurepärasele vaatele ja ruumisäästvale asetusele eriti kasulik varguste ärahoidmiseks väikestes poodides.   Läbimõõt - 60 cm Materjal - akrüül Raami kõrgus - 29 cm Raami laius - 42 cm Sügavus - 29 cm Kaal - 0,3 kg Vaatluskaugus - 10 - 15 m Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - ei Kinnitus - kinnitamine ruumi nurka, kasutades eelnevalt puuritud auke peegli servas.   Materjal TÜV-sertifikaadiga Dome BM 90° peegel on valmistatud löögikindlast akrüülist (70% löögikindlam kui klaas). Sellel on kerge kaal ja pikk eluiga. Materjali tõttu saab seda kasutada ka toiduainetööstuses. Fikseerimine Peeglit saab kinnitada kas otse seinale või lakke (peegli serval on eelnevalt puuritud augud).

Valvepeegel Dancop, BM 60-2, 180° vaade, läbimõõt 60 cm

125,00  + KM
Dancop Dome BM 180° poolkerakujuline peegel pakub suurepärast vaadet ja on seetõttu eriti kasulik tegevuste jälgimiseks näiteks kauplustes. Peegel on kuluefektiivne, ruumisäästlik ja tõhus viis varguste vältimiseks. Seda saab paigaldada riiulite kohale või esikülgedele.   Läbimõõt - 60 cm Materjal - akrüül Raami kõrgus - 29 cm Raami pikkus - 64 cm Sügavus - 29 cm Kaal - 0,5 kg Vaatluskaugus - 10 - 15 m Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - ei Kinnitus - seinal või laes, kasutades eelnevalt puuritud auke peegli servas.   Materjal TÜV-sertifikaadiga Dome BM 180° peegel on valmistatud löögikindlast akrüülist (70% löögikindlam kui klaas). Sellel on kerge kaal ja pikk eluiga. Materjali tõttu saab seda kasutada ka toiduainetööstuses. Fikseerimine Peeglit saab kinnitada kas otse seinale või lakke (peegli serval on eelnevalt puuritud augud).

Valvepeegel Dancop, BM 60-3, 360° vaade, läbimõõt 60 cm

230,00  + KM
Duncop Dome Mirror BM 360° kuppelpeegel pakub suurepärast 360° vaadet ja on seetõttu eriti kasulik tegevuste jälgimiseks näiteks kauplustes. Peegel on kuluefektiivne ja tõhus viis varguste ärahoidmiseks.   Läbimõõt - 60 cm Materjal - akrüül Raami kõrgus - 23 cm Raami diameeter - 65,5 cm Diameeter ilma raamita - 60 cm Sügavus - 29 cm Kaal - 1,1 kg Vaatluskaugus - 16 - 20 m Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - ei Kinnitus - kinnitamine otse lae külge (kasutades eelnevalt puuritud auke peegli servas) või ketiga kinnitus. Ketid ei kuulu komplekti ja need saab osta eraldi.   Materjal TÜV-sertifikaadiga Dome BM 360° peegel on valmistatud löögikindlast akrüülist (70% löögikindlam kui klaas). Sellel on kerge kaal ja pikk eluiga. Materjali tõttu saab seda kasutada ka toiduainetööstuses. Fikseerimine Peeglit saab kinnitada kas otse seinale või lakke (peegli serval on eelnevalt puuritud augud) või kinnitada kettide abil. Ketikomplekti saab osta eraldi.

Valvepeegel Dancop, BM 80-1, 90° vaade, läbimõõt 80 cm

85,00  + KM
Duncop Dome Mirror BM 90° peegel on tänu oma suurepärasele vaatele ja ruumisäästvale asetusele eriti kasulik varguste ärahoidmiseks väikestes poodides.   Läbimõõt - 80 cm Materjal - akrüül Raami kõrgus - 34 cm Raami laius - 52 cm Sügavus - 29 cm Kaal - 0,4 kg Vaatluskaugus - 15 - 20 m Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - ei Kinnitus - kinnitamine ruumi nurka, kasutades eelnevalt puuritud auke peegli servas.   Materjal TÜV-sertifikaadiga Dome BM 90° peegel on valmistatud löögikindlast akrüülist (70% löögikindlam kui klaas). Sellel on kerge kaal ja pikk eluiga. Materjali tõttu saab seda kasutada ka toiduainetööstuses. Fikseerimine Peeglit saab kinnitada kas otse seinale või lakke (peegli serval on eelnevalt puuritud augud).

Valvepeegel Dancop, BM 80-2, 180° vaade, läbimõõt 80 cm

155,00  + KM
Dancop Dome BM 180° poolkerakujuline peegel pakub suurepärast vaadet ja on seetõttu eriti kasulik tegevuste jälgimiseks näiteks kauplustes. Peegel on kuluefektiivne, ruumisäästlik ja tõhus viis varguste vältimiseks. Seda saab paigaldada riiulite kohale või esikülgedele.   Läbimõõt - 80 cm Materjal - akrüül Raami kõrgus - 34 cm Raami pikkus - 82 cm Sügavus - 35 cm Kaal - 1 kg Vaatluskaugus - 15 - 20 m Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - ei Kinnitus - seinal või laes, kasutades eelnevalt puuritud auke peegli servas.   Materjal TÜV-sertifikaadiga Dome BM 180° peegel on valmistatud löögikindlast akrüülist (70% löögikindlam kui klaas). Sellel on kerge kaal ja pikk eluiga. Materjali tõttu saab seda kasutada ka toiduainetööstuses. Fikseerimine Peeglit saab kinnitada kas otse seinale või lakke (peegli serval on eelnevalt puuritud augud).

Valvepeegel Dancop, BM 80-3, 360° vaade, läbimõõt 80 cm

290,00  + KM
Duncop Dome Mirror BM 360° kuppelpeegel pakub suurepärast 360° vaadet ja on seetõttu eriti kasulik tegevuste jälgimiseks näiteks kauplustes. Peegel on kuluefektiivne ja tõhus viis varguste ärahoidmiseks.   Läbimõõt - 80 cm Materjal - akrüül Raami kõrgus - 34 cm Raami diameeter - 84,2 cm Diameeter ilma raamita - 80 cm Sügavus - 34 cm Kaal - 1,5 kg Vaatluskaugus - 21 - 30 m Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - ei Kinnitus - kinnitamine otse lae külge (kasutades eelnevalt puuritud auke peegli servas) või ketiga kinnitus. Ketid ei kuulu komplekti ja need saab osta eraldi.   Materjal TÜV-sertifikaadiga Dome BM 360° peegel on valmistatud löögikindlast akrüülist (70% löögikindlam kui klaas). Sellel on kerge kaal ja pikk eluiga. Materjali tõttu saab seda kasutada ka toiduainetööstuses. Fikseerimine Peeglit saab kinnitada kas otse seinale või lakke (peegli serval on eelnevalt puuritud augud) või kinnitada kettide abil. Ketikomplekti saab osta eraldi.

Valvepeegel Dancop, BM 90-3, 360° vaade, läbimõõt 90 cm

310,00  + KM
Duncop Dome Mirror BM 360° kuppelpeegel pakub suurepärast 360° vaadet ja on seetõttu eriti kasulik tegevuste jälgimiseks näiteks kauplustes. Peegel on kuluefektiivne ja tõhus viis varguste ärahoidmiseks.   Läbimõõt - 90 cm Materjal - akrüül Raami kõrgus - 37 cm Raami diameeter - 95 cm Diameeter ilma raamita - 90 cm Sügavus - 37 cm Kaal - 2,3 kg Vaatluskaugus - 30 - 40 m Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - ei Kinnitus - kinnitamine otse lae külge (kasutades eelnevalt puuritud auke peegli servas) või ketiga kinnitus. Ketid ei kuulu komplekti ja need saab osta eraldi.   Materjal TÜV-sertifikaadiga Dome BM 360° peegel on valmistatud löögikindlast akrüülist (70% löögikindlam kui klaas). Sellel on kerge kaal ja pikk eluiga. Materjali tõttu saab seda kasutada ka toiduainetööstuses. Fikseerimine Peeglit saab kinnitada kas otse seinale või lakke (peegli serval on eelnevalt puuritud augud) või kinnitada kettide abil. Ketikomplekti saab osta eraldi.

Valvepeegel Dancop, SM 35, läbimõõt 35 cm

125,00  + KM
Duncopi valvepeegel SM (Surveillance Mirror) on kergelt kumer ja pakub suurt ülevaadet suurtel aladel. Seetõttu on see eriti kasulik jaemüügi- ja kaupluste müügiruumide jälgimiseks.   Läbimõõt - 35 cm Materjal - akrüül Raami kõrgus - 4 cm Raami läbimõõt - 36 cm Värv - must raam Kaal - 1,2 kg Vaatluskaugus - 1 - 4 m Sisekasutus - jah Väljas kasutamiseks - jah Kinnitus - teleskoopkinnitus seinale (varre pikkus 30-50 cm)   Materjal TÜV-sertifikaadiga peegel on valmistatud akrüülist (70% löögikindlam kui klaas). SM-i erilisus seisneb selle plastikust suletud tagaküljes, mis kaitseb peegli metalliseeritud pinda. Peegel on täielikult suletud täiendava plastist äärisega ja seetõttu saab seda kasutada ka toiduainetööstuses. Peegel on väga vastupidav ning pakub suurepärast vaadet. Fikseerimine Peeglit saab kinnitada kas otse seinale või lakke (peegli serval on eelnevalt puuritud augud).