Balti Laomeister OÜ teenused

riiulid

Laoriiulite paigaldus

Meie laoriiulite paigaldus on kiire. Erinevalt teistest paneme laoriiulid osaliselt kokku juba enda laos. Nii võtab paigaldus objektil oluliselt vähem aega. See säästab märkimisväärselt kliendi ressurssi kauba ümberladustamisel ja viivituste tõttu tekkinud kulusid. Meie sooviks on leida kliendiga ühisosa, kuidas paigaldada ladu selliselt, et töö laos läheks edasi ega jääks seisma.

riiulid

Laoriiulite remont ja hooldus

Balti Laomeistri laos on olemas paarsada artiklit tooteid – seda selleks, et lahendada kliendi vajadusi võimalikult kiiresti. Hoolitseme selle eest, et meie paigaldatud riiulitele oleksid alati olemas varujupid ja laoriiulite remont sujuv. Müüme ainult neid tooteid, mille pikaajaline tootmine jätkub. Sedasi saame olla veendunud, et meie laoriiulite hooldus on alati tasemel.

riiulid

Lao kolimine

Balti Laomeister aitab ladu kolida. Kui oled vahetamas laoruume ja soovid vanad laoriiulid kaasa võtta, siis pöördu meie poole. Aitame kolimist planeerida ja organiseerida. Võtame vanad riiulid maha, transpordime uude asukohta ja monteerime uuesti kokku. Oleme abiks igas kolimise etapis.

riiulid

Laoriiulite realiseerimine

Kui sinu vanad laoriiulid ei täida enam eesmärki ja soovid neid realiseerida, siis Balti Laomeister aitab. Monteerime lahti vanad laoriiulid, organiseerime nendele transpordi ja loome võimaluse tellida uue laosisustuse. Jäta laoriiulite realiseerimine meie hooleks!

riiulid

Laoalane konsultatsioon

Oled hädas lao planeerimisega? Või tekitab muret laoriiulite remont? Kutsu meid oma lattu, hindame olukorda ja leiame Sinu laole parima lahenduse. Peale konsultatsiooni teeme joonised ja leiame koostööna efektiivseima lahenduse laoriiulite paigutusele, remondile või hooldusele. Just nii sünnivad parimad lahendused.

riiulid

Laoriiulite eelmonteerimine

Pika kogemuse tulemusena teame, et paigaldusest saab suurima ajalise võidu laoriiulite eelmonteerimisest. Seega enne objektile paigaldama minekut eelmonteerime suure osa riiulitest enda laos. Seejärel transpordime osaliselt kokkupandud riiulid objektile ning monteerime lõplikult. Sedasi on meie töö kiire!