Kui vajad arhiveerimiseks ja ladustamiseks eriotstarbelist laoriiulit, siis saame sind selles osas aidata. Arhiivi ja maaliriiuli paigutad kitsamatesse tingimustesse tihedamalt, kui tavalise laoriiuli. Arhiivi või maaliriiulite kasutamiseks vajad ühte koridori ligipääsuks. Kõike laoriiuleid siinidel on võimalik liigutada.

Näitan kõiki 2 tulemust

Liikuvad/mobiilsed arhiiviriiulid

0,01  + KM
Lisainfo: Hind kujuneb vastavalt soovitud suurusele ja lahendusele. Kui me laoriiulitega proovime maksimaalselt kasutada ära pinda, siis arhiiviriiulite lahendus on veelgi äärmuslikum. Kuna arhiiviriiulitesse tihedat liiklust ei ole peaksid need olema maksimaalselt pinnasäästlikud.  Arhiiviriiulid tõstetakse spetsiaalsele põrandas asuvale siinile. Efekt tuleb sellest, et kuna riiulid liiguvad, siis ei ole vajadust igalepoole koridorisid jätta. Seega saab selliste arhiiviriiulitega hakkama 1 vahekäiguga ca 10 riiulirea kohta. Siin on mõningad pildid võimalikest lahendustest.

Maaliriiulid

0,01  + KM
Lisainfo: Hind kujuneb vastavalt soovitud suurusele ja lahendusele. Kui me laoriiulitega proovime maksimaalselt kasutada ära pinda, siis maalriiulite lahendus on veelgi äärmuslikum. Kuna maaliriiulitesse tihedat liiklust ei ole peaksid need olema maksimaalselt pinnasäästlikud. Maaliriiulid tõstetakse spetsiaalsele põrandas asuvale siinile. Efekt tuleb sellest, et kuna riiulid liiguvad, siis ei ole vajadust igalepoole vahesid jätta. Seega saab selliste maaliriiulitega hakkama 1 vahekäiguga ca 10 riiulirea kohta.