KORRUSLADU ja VAHEPÕRANDAD

Millest koosneb üks korralik korrusladu ja mis ta ümmarguselt maksab?

Läheme oma korruslao ja vahepõrandate teemaga rohkem süvitsi. Uurime, millest nad võivad koosneda, kuidas kujuneb hind.

Selleks, et luua parem ülevaade teeme seda detailse joonise abil. Tõime välja ka kõik korruslao osad.

Lisaks saab klient kaasa rääkida selles, millised korrustasapinnad välja hakkavad nägema. Vahepõranda katteks on puidust põrandaplaadid, mis alt värvitud valgeks, et peegeldaksid maksimaalselt valgust. Pealtpoolt on võimalik mitmeid erinevaid variante. Lisaks puitplaatidele, laminaadile on võimalik platvormi katta ka metallrestidega või filmivineeriga.

Kogu metallkarkassi osa on võimalik tellida 6 põhivärvitoonis ja kui soov näiteks oma RAL koodiga karkassi, ka see on võimalik lisatasu eest.

vahepõrand_korrusladu_3korrust_skeem

Hinnastamine

Kui palju vahepõrand maksab? Siin on vaga palju muutujaid ja seega on täpset hinda m2 kohta raske öelda. Hind sõltub projekti raskusastmest ja maksimaalsest kaalust, mida põrand peab taluma.

Raskemad vahepõrandad sisaldavad rohkem materjali jne. Kui mingi hind m2 kohta välja öelda siis see vöiks olla vahemik 75-200 eur+ km m2 kohta. Samas on see alati odavam kui ehitada hoonele monoliitne lisakorrus või soetada uus ladu.

Lisaks on vahepõranda teostus kiirem ja seda on võimalik kui olete rendipinnal, endaga kaasa võtta ja kuna see koosneb moodulitest on sellest lihtsam hiljem modifitseerida uus struktuur, mis sobib uue hoonega.

Kui võtame näiteks 4 m kõrge ja 200 m2 suuruse vahepõranda, siis võiks arvestada tarneajaks ca 7-8 nädalat ja paigalduseks 1 töönädal. Vahepõranda suurimaks piiranguks olemasoleva lao enda suurus.

Postidel toetuval vahepõrandal võib olla korruseid rohkem kui 2 ja ostu võib ajatada sellest mõttes, et ise kasvades on võimalik oma laole korruseid juurde ehitada ja ei pea kogu investeeringut tegema kohe.
Minimaalne vahepõranda ühtlaselt jaotatud kandejõud on 250 kg m2 kohta, näiteks kontor või töökoht. Standard lahendus 500kg m2.

Meie poolt  pakutav postidele toetuv vahepõrand läheb välja kuni 2000 kg m2 kohta olenevalt, milliseid profiile me kasutame.