AS HKScan Estonia

Kaasaegsed laoriiulid aitavad kaasas käia turutrendidega!
KLIENT

AS HKScan Estonia

KODULEHT

rakverelk.ee

Soovid sarnast lahendust?

Probleem

Varasemalt olid AS HKScan Estonia laos igal kaubal oma tunnelid, mis töötasid FIFO-põhimõttel (first-in-first-out). See tähendab, et ühest otsast täideti tunnel ära ja teisest otsast müüdi kaup välja.

Ühel hetkel hakkas turg muutuma. Juurde tulid uued tooted, tekkis vajadus ladustada uusi tooteid ja klientidel tekkis soov saada teatud realiseerimiskuupäevaga kaupu. See lahendus, mis tollal laos oli, see enam ei toiminud. Oli vaja uut lahendust.

Lahendus

Balti Laomeister OÜ on olnud praeguse lahenduse loomise juures algusest peale. Koostöös kliendiga arutati ja prooviti leida mõistlikku lahendust. Balti Laomeister mõtles kaasa ja pakkus välja head võimalused, kuidas laopinda efektiivselt kasutada.

Balti Laomeistri töö ja teostus oli operatiivne. Nüüdki, kui on ladu vaja parandada, siis see toimub kiiresti. Nad tulevad, teevad ja mõtlevad kaasa ning neid ei pea kõrvalt juhendama.

Tulemus

Lahenduse loomise käigus oli Balti Laomeister nõuks ja abiks. Tänu sellele on HKScan Estonia laos tunduvalt rohkem pinda kui oli tunnelitega. Nüüd on võimalus ladustada palju rohkem kaupa ja olla vastavuses turunõudlusega.

Nüüd on HKScan Estonia suures laos seitsmekorruselised riiulid, väiksemas aga kolm kõrgust. Tänu sellele, et laoriiulid on tõusnud kõrgustesse, mahutab ladu märkimisväärselt rohkem kaupu.

Kliendi tagasiside:

Ettevõte AS HKScan Estonia tegeleb lihatoodete tootmisega. Minu ülesandeks on laotöö igapäevane korraldamine.

Kaup tuleb meie lattu tootmisest. Need ladustatakse riiulitele, millel on oma aadress. Hiljem võetakse aadressilt kaubad ja komplekteeritakse vastavalt klientide tellimustele. Sortiment on lai ja kogused on suured. Kui me peaksime ladustama kõik need kaubad põrandapinnale, siis peaks see ladu olema liiga suur. Selle asemel oleme me läinud kõrgustesse.

Balti Laomeistri spetsialistid on meil alati abis. Selles mõttes on meil väga hea koostöö, et annan neile info, mida on vaja parandada. Nemad tulevad ja teevad ära. Samal ajal saan mina oma tööga edasi minna ja ma ei pea muretsema riiulite pärast.

Meile on see koostöö sobinud ja ma arvan, et see jätkub ka edaspidi.

Liivi Valdna –  AS HKScan Estonia Kesklao tööjuht

Hakkas huvi pakkuma? Soovid sarnast lahendust?

Balti Laomeister on üks suurimatest laoriiulite tarnijatest ja paigaldajatest Eestis. Meie eesmärk on olla kliendile partner – anda parimat nõu, selgitada välja vajadused ja teha selline ladu, mis parimal võimalikul viisil lahendab probleemi.