Invaru OÜ

Kiired ja konkreetsed lahendused!
KLIENT

Invaru OÜ

KODULEHT

www.invaru.ee

Soovid sarnast lahendust?

Probleem

Eestis puuetega inimestele abivahendite müügi ja üürimise teenust pakkuv Invaru OÜ laiendas oma äritegevust ning avas Tallinnas teise esinduse, mille laoruumid oli vaja optimaalselt laoriiulitega sisustada.

Lahendus

Koostöö Balti Laomeistri ja Invaru vahel on toimunud pea 10 aastat ning tänu sellele oli laosisustamise protsess lihtne. Invaru esitas hinnapäringu, kus olid kirjeldatud soovitud riiulid, nende arv, mõõtmed ja plaatide arv püstakus. Balti Laomeister esitas omakorda pakkumise – kui palju materjali kulub, kui palju transport ja paigaldus maksavad.

Tulemus

Balti Laomeister on juba 10 aastat Invaruga koostööd teinud ning kõik projektid on alati edukalt sujunud. Mõnel juhul on alates tellimisest tarneni kulunud aeg isegi vähem kui üks nädal. Laomeistril on kohapeal ka vajalik varu konkreetseid riiulid olemas.

Laomeistri paigaldatavad riiulid on väga lihtsa konstruktsiooniga ning vajadusel saab plaatide kõrgusi muuta iseseisvalt ega pea välist abi palkama.

Invaru OÜ pakub puuetega inimestele abivahendite müügi ja üürimise teenust Eestis. Täna on meil esindused 10 kohas üle-Eesti ja teenindame iga kuu umbes 10000 klienti.

Invarul oli uut ladu vaja sellepärast, et avasime Tallinnas uue esinduse ehk antud pind oli meie jaoks täiesti tühi ja siia oli laosisustust vaja.

Laomeistri leidsime tänu sellele, et tegelikult on meil tänaseks Laomeistriga umbes 10 aastat koostööd olnud. Me oleme kõik meie teised esindused, kus me oleme laosisustust uuendanud või teinud, alati neilt riiulid võtnud, sellepärast et nendega on väga lihtne asju ajada ja teiseks nende pakutavad riiulid on hästi mugavalt käideldavad ja kokkupandavad.

Silveriga läbisaamine on väga konkreetne ja töine: küsimus ja vastus. Ja vastused tulevad alati hästi kiiresti – see on hästi positiivne. Siiamaani on kõik projektid saanud tehtud niimoodi, et mõnel juhul on juhtunud, et tellimusest tarneni on vähem kui nädal ja on hakkama saadud, Laomeistril on alati piisav laovaru, vähemalt seda konkreetset riiulit, mida meil tarvis on, olemas olnud.

Hästi hea on nende riiulite puhul see, et nende konstruktsioon on niimoodi lihtsalt tehtud et riiuli plaatide kõrguse muutmine on väga mugav. Sellega saab igakord iseseisvalt hakkama. Isegi, kui on tarvis muuta kauba paigutust ja asukohta, siis on alati võimalik, et kaks töötajat võtavad lihtsalt selle plaadi riiuli vahelt ära, panevad uuele kõrgusele ja kõik toimib jälle edasi. Sellejaoks ei pea iseenesest Silveri poole pöörduma, et keegi tuleks seda ühte või kahte plaati liigutama.

Mina soovitaks Laomeistriga koostööd teha kõikidel ettevõtetel, kes tahavad kiireid ja konkreetseid lahendusi, sest siiamaani on alati kõik asjad saanud tehtud nii nagu peab – hästi konkreetselt ja kiiresti.

Lauri Leinuste – Invaru OÜ juhatuse liige

Hakkas huvi pakkuma? Soovid sarnast lahendust?

Balti Laomeister on üks suurimatest laoriiulite tarnijatest ja paigaldajatest Eestis. Meie eesmärk on olla kliendile partner – anda parimat nõu, selgitada välja vajadused ja teha selline ladu, mis parimal võimalikul viisil lahendab probleemi.