Miridon OÜ

Tõsta töö kvaliteeti uute laoriiulitega!
KLIENT

Miridon OÜ

KODULEHT

www.miridon.ee

Soovid sarnast lahendust?

Probleem

Pidevalt suurenevate vajadustega ladu vajas täiustamist ning klient pöördus Laomeistri poole oma nägemuse ja visiooniga.

“Laomeistriga on selles mõttes hea koostööd teha, et uue lao planeerimisel oleks ta võinud soovitada vastavalt meie ideedele hästi palju erinevat tehnikat, mida kõike võiks lattu panna, alates rullriiulitest lõpetades iseliikuvate vidinatega, kuid Silver suudab asja lihtsustada, näidates samu seadmeid ka objektil ja tehes selgeks, mis on tegelikult oluline ja mis mitte.”

Lahendus

Hea oli see, et Laomeister ei pakkunud välja ainult tooteid, mis neil riiulitel olemas on, vaid Silveri kiituseks peab ütlema, et kui midagi vaja on, siis see tuuakse kohale kasvõi teisest maailma otsast ning pannakse kokku täpselt nii, kuidas vaja on. 

Tulemus

Tagantjärele mõeldes, mida oleks võinud teha ja mida me tegime, siis ma arvan, et mõne teise teenusepakkujaga oleksime võinud vabalt investeerida kaks kuni viis korda rohkem raha erinevatesse lahendustesse, mis poleks meid ühtegi moodi kaugemale aidanud – meie jaoks oli oluline lihtne ja töökindel lahendus sellisel moel, et selle eest ka maksta jõuaksime.

Tulemuseks on just täpselt see, mida ootasime ja kindlasti teeme Laomeistriga koostööd ka tulevikus.

Kliendi tagasiside:

Miridon OÜ tegeleb veepuhastusseadmete projekteerimise, ehitamise, müümise ja nende hooldamisega. Pooled Miridon OÜ klientidest on era- ja kortermajad, kes tavaliselt ostavad rauaeemaldus- või veepehmendusseadmeid. Teine pool klientidest koosneb tööstusettevõtetest, munitsipaalveevärkidest ja lisaks veel erilahendustest elektrijaamade ja haiglate jaoks.

Oleme varasemalt asunud mitmetes kohtades rendipindadel, kuid antud juhul on tegemist Miridon OÜ esimese päris oma laoga, mis on ehitatud ettevõtte vajadusi silmas pidades. 2007. aastal leidis aset esimene ehitusbuum ning Silveri leidsime tänu sellele, et tema oli sel hetkel ainuke tarnija, kes soovis tulla objektile kohale, mõõta ladu üle ja teha vastavalt sellele pakkumine. Ta soovis mitte ainult pakkumist teha, vaid ka õigeaegselt kaup tarnida. Selleks hetkeks olime kliendina igasugu asju teiste tarnijate poolt näinud ja seetõttu oli see meie jaoks positiivselt üllatav, et ta oma sõnast kinni pidas. – Mihkel Klaassen, Miridon OÜ

Hakkas huvi pakkuma? Soovid sarnast lahendust?

Balti Laomeister on üks suurimatest laoriiulite tarnijatest ja paigaldajatest Eestis. Meie eesmärk on olla kliendile partner – anda parimat nõu, selgitada välja vajadused ja teha selline ladu, mis parimal võimalikul viisil lahendab probleemi.