NB Quality Group OÜ

Kvaliteetne kergriiulite lahendus!
KLIENT

NB Quality Group OÜ

KODULEHT

www.nbq.ee

Soovid sarnast lahendust?

Probleem

Ettevõttel NB Quality Group OÜ tekkis laoriiulite vajadus siis, kui alustati lao laiendamisega. Eesmärk oli ladustada kaupa paremini ning maksimaalselt ära kasutada laopinda. Samuti sooviti ladustada kaht eri tüüpi kaupa – väiketooted ja aluskaubad.

Teine suur eesmärk oli võtta kasutusele parem kaubaladustamise programm.

Lahendus

Lahendust hakati välja töötama uue laopinna otsimisega. Kui see leiti, siis hakati planeerima uut sisustust ja kaubaväljastusplaani. Balti Laomeister kaasati riiulite hankeprotsessis, kui küsiti hinnapakkumisi erinevatelt ettevõtetelt.

Laomeister aitas spetsiaalselt peenkauba ladustamiseks mõeldud riiulilahenduse välja töötamisega.

Tulemus

Balti Laomeister aitas ellu viia NB Quality Group visiooni. Nüüdseks on laopind täidetud 50% ulatuses väiketarvikute- ja 50% aluseriiulitega. Laomeisteril on võimekus viia ellu keerulisemaid ja spetsiifilisi lahendusi.

Laomeister oli oma töös kiire, paigaldades lao lühema ajaga kui eeldati. Uus ladu paigaldati vaid nelja päevaga.

Kliendi tagasiside:

NB Quality Group OÜ tegeleb erinevate hoolduskeemia ja remonditarvikute müügiga Eestis ja Baltikumis.

Olime laiendamas ladu ning otsisime laoriiulite tarnijat. Küsisime pakkumisi erinevatelt ettevõtetelt, kuid hinna ja kvaliteedi osas ostustasime Balti Laomeistri kasuks. Otsustavaks sai ka see, et oleme Balti Laomeistriga mitmel korral koostööd teinud. Seetõttu teame, et tal on suutlikkus pakkuda kvaliteetset kergriiulite lahendust. Laoriiulite tarnija puhul on oluliseks kogemus ja varasem koostöö.

Asi, millega oleme eriti rahul on kiirus ja operatiivsus. Olime laoriiulite tööprotsessi arvestanud pooleteisenädalaseks, kuid sisuliselt saadi see valmis vaid nelja päevaga. See oli meile suureks üllatuseks. Töö käis operatiivselt ja kiiresti!

Lao planeerimisel tuleks läbi mõelda ka see, miks seda ladu on vaja ja kuidas mahutada olemasolevale pinnale võimalikult palju kaupa.

Silver Kütt –  NB Quality Group OÜ tootejuht

Hakkas huvi pakkuma? Soovid sarnast lahendust?

Balti Laomeister on üks suurimatest laoriiulite tarnijatest ja paigaldajatest Eestis. Meie eesmärk on olla kliendile partner – anda parimat nõu, selgitada välja vajadused ja teha selline ladu, mis parimal võimalikul viisil lahendab probleemi.