Rehvid Pluss OÜ

Operatiivne reageerimine ja professionaalne lahendus!
KLIENT

Rehvid Pluss OÜ

Soovid sarnast lahendust?

Probleem

Ettevõttel Rehvid Pluss OÜ tekkis vajadus laoriiulite järele siis, kui saadi esimene laohoone. Ruumipuudus ilmnes kiiresti, sest põrandapinda jäi rehvide ladustamiseks väikseks.

Sealjuures otsiti ka ökonoomset lahendust, et hoida kulusid kokku. Seetõttu paigaldati esimene kord lattu pruugitud laoriiulid.

Lahendus

Kõige suurem küsimus oli see, kuidas riiulid lattu paigutada – mis pidi need olema peaksid ja millised peaksid olema riiulite kõrguste vahed. Sellega tuli appi Balti Laomeister, kes vastavalt laopinna põrandaplaanile ja ruumi kõrgusele pani paika, milline hakkab ladu välja nägema. Sealjuures oli arvestatud ka tõstuki pöördelaiustega ja kuluefektiivsusega.

Tulemus

Hiljaaegu paigaldati Rehvid Pluss lattu täiendavad rehviriiulid, mis andsid oluliselt ladustamispinda juurde. Nüüd mahub lattu märkimisväärselt rohkem rehve kui varem ja kõik toimib väga hästi.

Rahul on ka laotöölised, kes kasutavad igapäevaselt tõstukit.

Kliendi tagasiside:

Rehvid Pluss OÜ on Eesti turul tegutsenud aastast 2007. Ettevõte tegeleb uute rehvide ja velgede jae- ning hulgimüügiga.

Meie koostöö Balti Laomeistriga sai alguse 2012. aastal, mil saime endale esimese laopinna. Sellega koos tekkis vajadus laoriiulite järele, sest pelgalt põrandapinnale ei mahtunud rehve paigutama. Meie ei teadnud laomajandusest suurt midagi, vaid otsisime lihtsalt laoriiuleid. Balti Laomeister tuli meile appi ja näitas meile lahendusi, kuidas saame põrandapinda maksimaalselt ära kasutada.

Hea näide Balti Laomeistri operatiivsusest leidis aset hiljaaegu, kui tellisime täiendavad laoriiulid. Helistasime Silverile ennelõunal, pealelõunal tuli ta mõõtma ning järgmisel päeval tuldi juba laoriiuleid paigaldama. Ma ei usu, et mujalt sellist erikohtlemist leiab.

Kui teil on vaja abi lao, laoriiulite, vahekorruste või üldise laolahenduse väljamõtlemisega, siis Silveril on kindlasti väga palju kogemust. Ta on näinud rohkem ladusid kui enamik inimesi Eestis. Mina soovitan usaldada professionaale!

Indrek Kermon –  Rehvid Pluss OÜ osanik

Hakkas huvi pakkuma? Soovid sarnast lahendust?

Balti Laomeister on üks suurimatest laoriiulite tarnijatest ja paigaldajatest Eestis. Meie eesmärk on olla kliendile partner – anda parimat nõu, selgitada välja vajadused ja teha selline ladu, mis parimal võimalikul viisil lahendab probleemi.