Ideal Auto OÜ

Efektiivse paigutusega ja palju rehve mahutavad rehviriiulid!

KLIENT

Ideal Auto OÜ

KODULEHT

www.avis.ee

Soovid sarnast lahendust?

Probleem

Ettevõte Ideal Auto OÜ, millele ladu ehitati, tegeleb auto kere- ja rehvitöödega ning pakub rehvide hoiustamise teenust.

Koostööpartner, kes pakkus neid teenuseid varasemalt, tundis, et Ideal Auto on kliendina nende kingadest välja kasvanud. See rehvi kogus, mida oli vaja vahetada ja hoiustada, oli kasvanud nii suureks, et partneri ruumid jäid väikeseks.

Seega üks peamiseid eesmärke, mida uus maja lahendas, oli suur, korralik ja väga palju rehve mahutav ladu.

Lahendus

Koostöö Balti Laomeistriga algas imelihtsalt. Lähteülesandena kirjeldas Ideal Auto, milliseid riiuleid nad soovivad ja milline on ruumi pindala. Eesmärgiks oli mahutada võimalikult efektiivselt ja palju rehviriiuleid.

Hinnapakkumine koos riiulite paigaldusjooniste ja asetusplaanidega tuli väga operatiivselt. Järgmise sammuna toimusid läbirääkimised hinna osas ja koostöö algas.

Ideal Auto tellis laoriiulite täislahenduse – rehviriiulid koos paigaldusega.

Tulemus

Ideal Auto on riiulite, paigalduse ja üldise tulemusega väga rahul. Balti Laomeister pidas kõikidest tähtaegadest kinni ja paigaldus sujus imelihtsalt.

Töötajad, kes paigaldamas käisid, olid tõelised professionaalid. Paigaldajad kaasasid Ideal Auto esindajaid protsessi vaid mõneks hetkeks, et küsida teatud nüansse ning pakkusid välja kiired lahendusettepanekud.

Riiulid paigaldati lühikese ajaga ja kõik sujus kenasti.

Kliendi tagasiside:

Meie tagasiside Balti Laomeistrile on lihtne. Kogu maja ehituse juures oli erinevaid muutujaid palju, kuid kõik, mis puudutas rehviladu ja riiulimoodulite paigaldust, siis see on olnud ainuke protsess, mis toimus 100% vastavalt plaanile ja kokkulepitud tähtaegadele.

Kokkuvõtvalt võin koostöö kohta öelda, et kõik sujus suurepäraselt. Kui tulevikus plaanime laiendada oma pindasid või näeme vajadust ladu ümber sisustada, siis see saab meie jaoks olema lihtne. Meil on Balti Laomeistri number olemas ja me ei näe mitte ühtegi põhjust, miks hakata uuesti kaaluma, millist koostööpartnerit valida.

Madis Sinijärv –  Ideal OÜ ja Ideal Auto OÜ District Operations Manager

Hakkas huvi pakkuma? Soovid sarnast lahendust?

Balti Laomeister on üks suurimatest laoriiulite tarnijatest ja paigaldajatest Eestis. Meie eesmärk on olla kliendile partner – anda parimat nõu, selgitada välja vajadused ja teha selline ladu, mis parimal võimalikul viisil lahendab probleemi.