Nordic Beauty OÜ

Nutikad laolahendused hoiavad kulud madalad
KLIENT

Nordic Beauty OÜ

KODULEHT

www.holikaholika.ee

Soovid sarnast lahendust?

Probleem

Nordic Beauty OÜ on Lõuna-Korea kosmeetikatoodete importija ja distribuutor Baltikumis ja Euroopas ning tegeleb nii jae- kui ka hulgimüügiga. Ettevõtte peamisteks Lõuna-Korea brändideks on Holika Holika, mis on aastate jooksul saanud eestlaste seas väga populaarseks ja tarbijate lemmikuks. Nordic Beauty OÜ on turul tegutsenud 5 aastat. Ettevõtte kasvamisega seoses oli vajadus ka kaasasegse laolahenduse järele.

Lahendus

Pereettevõttena alustasime tegevust omaenda kodust, kasvasime välja keldrist suuremale laopinnale ning tänaseks oleme jõudnud juba kolmandasse lattu, et pidada järge kasvavate mahtude ja suure vajadusega ladustada nii peen- kui ka alusekaupa. Selleks oleme alati kasutatud Balti Laomeistrit ning tulemused räägivad enda eest.

Tulemus

Praegusesse lattu oleme äsja kolinud – Balti Laomeistri kaasasime juba koheselt maja ehituse alguses, et nad aitaksid meil välja töötada kõige mugavama ja logistiliselt kõige paremini töötava lao. Balti Laomeister pakkus välja mitu erinevat lahendust, kuidas teha töö efektiivseks – kauba sissevõtt, väljastamine, komplekteerimine, ladustamine. Kogu praegune lahendus ongi Laomeistri välja mõeldud.

Kliendi tagasiside:

Olen veendunud, et meie edukas koostöö jätkub ka tulevikus – nutikaid lahendusi on alati igas laos vaja ja kindlasti tekib meie laos ka lisavajadusi. Siiamaani on need nutikad lahendused ennast väga hästi ära tõestanud – kuu ajaga on läinud meie töö oluliselt efektiivsemaks, kiiremaks ja oluliselt mugavamaks ka meie ettevõtte töötajate jaoks. Balti Laomeistrit soovitan kõikidele ettevõtetele, kellel on vaja nutikaid ja häid laolahendusi. Nende portfoolio sisaldab väga palju võimalusi leida ning lähtuvalt kliendi soovidest leitakse kõige efektiivsemad ja kiiremad lahendused.

Fred Luhamaa – Nordic Beauty OÜ juhatuse liige

Hakkas huvi pakkuma? Soovid sarnast lahendust?

Balti Laomeister on üks suurimatest laoriiulite tarnijatest ja paigaldajatest Eestis. Meie eesmärk on olla kliendile partner – anda parimat nõu, selgitada välja vajadused ja teha selline ladu, mis parimal võimalikul viisil lahendab probleemi.