ETC Kodu OÜ

Soovid ideaalset ladu? Alusta planeerimist riiulitest!
KLIENT

ETC Kodu OÜ

KODULEHT

www.etckodu.ee

Soovid sarnast lahendust?

Probleem

ETC Kodu laohoone puhul oli tegemist ideaalse olukorraga. Kliendilt tuli sisend, milliseid laoriiuleid on vaja ja millised masinad hakkavad laos sõitma. Laoriiulite põhirõhk oli aluseriiulitel, aga oluliseks oli ka komplekteerimine ning väiksemad kaubad. Sellest lähtuvalt projekteeris ETC Kodu laoriiulid ja alles siis maja nende ümber. Joonised saadeti laoriiulite pakkujatele, kelle seast valiti Balti Laomeister parima hinna ja kvaliteedi suhte tõttu.

Lahendus

Parim variant lao sisustamisel on see, kui on teada, milliseid riiuleid on tarvis ja millised masinad laos hakkavad sõitma. Sinna juurde projekteeritakse kontoriala. See on arhitektile suurepärane sisend. Parim soovitus ongi see, et uue laohoone planeerimist tuleks alustada riiulitest. Nii saab põrandapinda maksimaalselt ja efektiivselt ära kasutada. Vastavalt joonistele ja soovidele sisustas Balti Laomeister laohoone.

Tulemus

Tulemuseks oli ladu, kus põrandapind on maksimeeritud. Sealjuures ei ole pinda raisatud ning kõigil on ruumi teha oma tööd.

Kogu ladu sai hästi planeeritud ja koostööprotsess sujus ladusalt. Tulemus rahuldas kõiki osapooli. Seetõttu on ETC Kodu pikaajaline koostööpartner lao sisustamisel just Balti Laomeister.

Kliendi tagasiside:

ETC Kodu tegeleb Pärnus erineva ärikinnisvara arendamise ja välja üürimisega. Me pakume nii lao-, kontori- kui ka muid äripindasid. Laopindade puhul pakume

võimalust neid ise sisustada vastavalt kliendi vajadustele ja nõudmistele.

Balti Laomeistriga oleme teinud koostööd ligi kümme aastat. Selle aja jooksul oleme suurema osa vajaminevaid riiuleid tellinud just temalt. Kuna oleme teinud pikemat aega, siis protsessid ja suhtlus on lihtsad. Saadame Balti Laomeistrile enda soovid, vastu tuleb pakkumine ning asi läheb töösse suusõnalise kokkuleppe Seega me ei pea liialt palju pabereid määrima ja formaalsuseid täitma. Soovitame Balti Laomeistrit just seetõttu, et meie koostöö on alati hästi sujunud ja probleeme ole esinenud.

Meelis Kõrgekivi

Hakkas huvi pakkuma? Soovid sarnast lahendust?

Balti Laomeister on üks suurimatest laoriiulite tarnijatest ja paigaldajatest Eestis. Meie eesmärk on olla kliendile partner – anda parimat nõu, selgitada välja vajadused ja teha selline ladu, mis parimal võimalikul viisil lahendab probleemi.