Harju Elekter Elektrotehnika AS

Balti laomeistri eeliseks on hea laoseis!
KLIENT

Harju Elekter Elektrotehnika AS

KODULEHT

www.harjuelekter.ee

Soovid sarnast lahendust?

Probleem

Harju Elekter Elektrotehnika võttis üle Eestist lahkuva PKC ruumid. Eelmisest omanikust jäid ruumidesse riiulid, mis ei sobinud Harju Elekter Elektrotehnika toodete spetsiifikaga. Seetõttu tegeles Balti Laomeister esmalt vanade riiulite mahavõtmise, äraveo ja realiseerimisega. Samuti oli Harju Elekter Elektrotehnikal vaja mitmeid erilahendusi, mis nõudsid loomingulist lähenemist ja erialaseid teadmisi.

Lahendus

Vanade laoriiulite realiseerimine lõi head eeldused uue lao planeerimiseks ja sisustamiseks.

Koostööna mõõdeti üle ruumid ja arutleti võimalike ruumilahenduse variantide üle. Eesmärk oli leida optimaalseima ruumikulu juures maksimaalseim ladustamispind.

Tulemus

Tänaseks on Harju Elekter Elektrotehnika ladu laoriiulitega sisustatud. Balti Laomeister on lattu teinud lisaks erinevatele laoriiulitele vahelagesid ja erimõõtudes võrkseinu. Samuti on ehitanud trafode riiuli, mille kandevõime on oluliselt suurem kui tavalistel riiulitel. Tulemuseks on ladu, mis rahuldab toodete ladustamise spetsiifilised, aga ka ettevõtte kiire kasvuga seotud vajadused.

Kliendi tagasiside:

Harju Elekter Elektrotehnika on pika ja väärika ajalooga ettevõte. Ettevõtte põhitegevus on elektriseadmete tootmine.

Tänaseks on koostöö Balti Laomeistriga kestnud paar aastat ja võime öelda, et Balti Laomeistri suureks plussiks on olnud nende hea laosseis. Tehes tellimuse, oleme detailid kätte saanud loetud päevadega. Võrreldes Balti Laomeistrit teiste suurte laosisustuse pakkujatega oleme säästnud nii aega kui ka raha.

Hakkas huvi pakkuma? Soovid sarnast lahendust?

Balti Laomeister on üks suurimatest laoriiulite tarnijatest ja paigaldajatest Eestis. Meie eesmärk on olla kliendile partner – anda parimat nõu, selgitada välja vajadused ja teha selline ladu, mis parimal võimalikul viisil lahendab probleemi.