Alekon Cargo OÜ

Maksimeeri laopinda – tõuse laoriiulitega kõrgustesse!
KLIENT

Alekon Cargo OÜ

KODULEHT

www.alekon.ee

Soovid sarnast lahendust?

Probleem

Sarnaselt mitmetele teistele ladudele oli ka Alekon Cargo suurimaks probleemiks kaup, mida oli liiga palju. Esialgu ladustati kaupa lao põrandale, kuid aastatega kasvas nii kliendibaas kui ka kaubamaht. Seega tekkis vajadus laoriiulite järele ja läbi hanke jõudiski Alekon Cargo Balti Laomeistrini.

Alekon Cargol on kaks suurt ladu, mõlemad ligi 10 tuhat ruutmeetrit. Ettevõtte spetsiifikast tulenevalt muutuvad kaubad kiiresti, seetõttu tuleb aeg-ajalt ladusid ümber ehitada. Kaupadest lähtuvalt tuleb riiuleid teha erimõõtude ja -sügavusega või hoopiski vahelagesid ära võtta. Alekon Cargos loovad põnevamaid väljakutseid kauba suur kogus ja eripalgelisus.

Lahendus

Alekon Cargole loodud lahendused lähtuvad kauba vahetumisest ja mahust – riiulite paigutus ja suurus sobivad kaubaspetsiifikaga. Lahenduse loomisel oli suurimaks väljakutseks paigaldus. Kuna kauba- ja töömaht oli suur, siis kõige keerulisem oli leida mõlemat osapoolt rahuldav paigaldusmeetod. Paigaldamisel tuleb alati mõelda, kuidas mõlemad osapooled saavad teha enda tööd ja püsida graafikus. Laoriiulite paigaldus – see on koostöö.

Nüüdseks on mõlemad laod suures osas laoriiulitega sisustatud. Lahenduste loomisel on olnud oluliseks märksõnaks koostöö. See võimaldab luua just selliseid lahendusi, mis rahuldavad nii kauba ladustamise, masinate kui ka töötajate vajadusi.

Tulemus

Tänaseks on ligi 80% Alekon Cargo ladudest sisustatud laoriiulitega. Ettevõtte eesmärk on hoida kaubad sisetingimustes, et tagada nende säilimine. Alekon Cargo jäi rahule operatiivse paigaldustööga. Kõrvalist sekkumist oli vähe ja kõik küsimused lahendas Balti Laomeister iseseisvalt.

Ainult põrandapinnal ladustamine on kõige kallim ladustamisviis. Targem on tõusta kõrgustesse ja muuta ladustamine efektiivseks. Kui varem oli ladustamispind 3000 kuupmeetrit, siis koos riiulitega kasvas see 6000 kuupmeetrile. Ladustamispinna kahekordistumine on märk heast tulemusest. See ongi Alekon Cargo võit ja edu!

Kliendi tagasiside:

Alekon Cargo tegeleb igapäevaselt tollilaomajandusega. Põhitegevus on laoteenuste pakkumine, konteinervedu ja kaupade ladustamine. Kui me tegevusega alustasime, siis kõigepealt ehitasime korraliku laohoone. Meil on hea kvaliteediga ladu, mis vastab kõikidele standarditele.

Oleme valinud partneriks Balti Laomeistri, kellega koostöö sujub väga mõnusalt. Võib öelda, et kohati ka familiaarselt, sest personaliga suhelda on väga lihtne. Laomeistri puhul on näha, et töömehed on hästi instrueeritud. Nad teavad, mida teha ning nad tulevad kohale enda tööriistadega. Midagi lisaks anda vaja ei ole. teevad tööd kiiresti, puhastavad objekti ja lahkuvad. Suhtlemine on lihtne ka juhtkonnaga – kokkulepetest hoitakse kinni ja suhtlemine on väga inimlik.

Julgen laosisustuse tellijatele Balti Laomeistrit väga soovitada. Neil on konkurentsivõimeline hinnapoliitika ja kvaliteetne kaup.

Meelis Pihel – Alekon Cargo OÜ juhatuse liige

Hakkas huvi pakkuma? Soovid sarnast lahendust?

Balti Laomeister on üks suurimatest laoriiulite tarnijatest ja paigaldajatest Eestis. Meie eesmärk on olla kliendile partner – anda parimat nõu, selgitada välja vajadused ja teha selline ladu, mis parimal võimalikul viisil lahendab probleemi.