Kui palju maksavad laoriiulid?
Kirjuta meile ja saa teada laoriiulite hind.

Sagedasti esitatud küsimused:

Mida varem, seda parem. Riiulitele on mõistlik mõelda juba hoone projekteerimisfaasis. Kui on selgunud, milliseid masinaid laos hakatakse kasutama, siis saab kindlaks teha vajaliku töökoridori. Lao ehitamisel on mõistlik mõelda seest väljapoole. Hoonele planeeritakse seinad ümber alles siis, kui on teada riiulite vajadus.

Projekteerimine on tasuta. Oleme veendunud müüdavate toodete heas kvaliteedis ja hinnas. Kogemus on näidanud, et kliendid, kellele lahenduse välja töötame, otsustavad reeglina ka meie pakkumise kasuks. Esita hinnapäring ja saa teada laoriiulite hind.

Laomeister paigaldab kõik väiksemad projektid oma jõududega. Kui jõust jääb puudu, kutsume kohale oma hea partneri, kes paigaldab riiuleid ka kõikidele teistele arvestatavatele laosisustuse müüjatele Eestis.

Ladu on igas ettevõttes äärmiselt oluline koht – mida kiiremini saab kaubad komplekteeritud ja kliendile toimetatud, seda kiiremini kaupade eest tasutakse. Seda paremini ettevõttel läheb. Kaubad ja mahud muutuvad pidevalt, seetõttu võib juhtuda, et algselt planeeritud ladu ei võimalda enam oma klientide kiiret teenindamist. Laomeister soovitab sellist olukorda ennetada. Kutsu meid oma lattu, hindame olukorda ja teeme uued joonised, et näha, kuidas riiulite vahetuse või ümberpaigutamisega on võimalik lisaruumi tekitada. Reeglina on see võimalik.

Balti Laomeistril on sidemed tootjatega Leedus, Rootsis, Saksamaal ja Hiinas. Tarnijate nimekirjas on 30 ettevõtet, kuid loome pidevalt uusi kontakte laiendamaks tootevalikut.