KORRUSLADU ja VAHEPÕRANDAD

Korruslao loomine kasutades laoriiulitele toetuvat lahendust

Korruslao ehitamisel on väga palju lähenemisi ja selle lähenemise otsustab kasutusvajaduse eripära. Laoriiulitele toetuvaid vahepõranda lahenduse korral kasutatakse laoriiuli postide kandevõimalusi ära. Nii dubleeritakse laopind kasutamata eraldi tugiposte.

Tüüpiline lahendus on, kus peenkaubariiulid koridoriga paigutatakse alla ja vahepõrand vineerist või metallrestist peale.

Võtame siia näiteks lahenduse, kus laoriiulite peal on loodud laopind. Seal ei ole koheselt vajalik kogu pinnale laoriiuleid paigaldada. Liikuda saab samm sammult, nii nagu ladu kasvab. Vaba pinda saab kasutada nn muuseumi jaoks (loe kaubad, mis ei liigu või muu/pudipadi ), et vabastada kallist põrandapinda.

Hiljem lisatakse laoriiuleid järjest töö käigus. Põhiline eesmärk, et lao vahekäigud oleks puhtad ja aktiivsed kaubad õiges riiulis.

Laoriiulitele toetuva vahepõranda ehitamiseks kasutame  oma Saksa partneri SSI Schäfer moodulriiulit,  jällegi panustades kindlad ikka nn Saksa kvaliteedile.

Sinna pakume tavalise vahekoridori puhul kandevõimet  500kg/m2. Põrandaks saab klient valida filmivineeri, metallrestid või saepuru plaat + PVC või laminaat.

Juhul kui on kindel plaan järgmistel korrustel laoriiulites asju ladustada, siis saab kasutada lahendust, kus laoriiulite raamid lähevad läbi põranda. Näiteks moodulriiuli raamid on 5 m kõrged ja lähevad läbi põranda ja vahepõrand on koridorides 2500 mm kõrgusel.

Vahepõrand moodulriiuli sees on laoriiuli plaat ise. Sellisel juhul on laoriiulite suund paigas ja fikseeritud  mõlemal korrusel. Saab kasutada ühtesid ja samu raame, ning läheb vähem ehitusmaterjali põranda loomiseks.

Need eelmainitud on toodud ainult näitena , tegelik elu on oluliselt kirjum ja oleme teinud põrandaid mitmete erinevate variantide kombinatsioonidena, et ikka klient saaks kõik oma soovid täidetud.

Ka aluseriiuli või meediumriiuli raamide ja talade peale kombineerides saab luua ka palju erinevaid võimalusi. Vahepõrandat saab ehitada nii erinevatele riiulitele, kui ka tugipostidele toetuvana, kui ka nende kõikvõimalike omavaheliste kombinatsioonidena.

Loe veel samal teemal:

Loome ruumi ruumis ehk vahepõranda ja korruslao ABC

Millest koosneb üks korralik korrusladu ja mis ta ümmarguselt maksab?

Korruslao loomine kasutades postidele toetuvat lahendust

Paindlikkus, efektiivsus, põhimõtteliselt pinna dubleerimine vahepõrandaga

 

Tekkis küsimusi või juba idee, võta lihtsalt ühendust  siit !