Moodulriiulid

Pakume mitut tüüpi peenkauba- ehk moodulriiulit, kuid vaieldamatuks lipulaevaks on SSI-Schäfer R3000, mis on tõenäoliselt parim moodulriiul maailmas. SSI-Schäfer toodab riiulisüsteeme juba alates aastast 1935.

Riiulil on risttahukakujuline kinnine keevitatud raam. Nagad, millele riiuliplaadid kinnituvad, on pressitud otse tugiraamile, seega ei pea riiuliplaadi ümbertõstmiseks plaati kallutama. Konkurendid, kes kasutavad T-kujulist tugiraami, peavad plaadi asukoha muutmiseks tõstma kaubast tühjaks terve sektsiooni!

Meil on saadaval riiulipostid maksimaalse kandejõuga 3000 ja 5000 kg. Need sobivad hilisemaks vahelae pealeehituseks ideaalselt. 

Kui konkurentide riiuliplaadid toetuvad konksudele, mis võivad riiuliplaati eemaldades põrandale kukkuda ja ära kaduda, siis Schäferi plaat toetub raamile pressitud nagadele.

Schäferi eeliseks on kahtlemata paigaldamise ja modifitseerimise lihtsus. Riiulite paigaldamiseks ei ole vaja mingeid spetsiaalseid tööriistu. Plaate saab asetada iga 53 mm tagant, saadaval on eri kandejõududega plaate (100-400 kg).

Lisaplussiks saab kindlasti lugeda ka tootja kindlust: tarnitavatele riiulisüsteemidele on võimalik tellida lisa ka aastate pärast.

Schäfer toodab ka riiulitega täpselt sobivaid plastikkaste!

moodul 1moodul 2moodul 3