Meediumriiulid

Meedium riiulid on kasutusel ladudes, kus kaubad on suuregabariidilised, kuid mitte eriti rasked. Väga hästi sobib riiul näiteks jalanõude karpide jaoks. Oleme müünud ja paigaldanud meedium riiulit veel firmadesse, kes turustavad pakkematerjale, rõivaid ning kingitusi.
Laokaubana pakume meedium riiulit järgmiste parameetritega :

  • Kõrgus 2000, 2500, 3000, 4000 mm
  • Sügavus 800, 1100 mm
  • Laius 1850, 2750 mm


Vastavalt vajadusele on antud riiulit võimalik toota erineva kõrguse, sügavuse ning laiusega.Ka on võimalik tellida suurema kandejõuga kandvaid talasid.
Põhilisteks elementideks on kandvad talad ja külgraamid. Riiulitasapindadena saab kasutada kas vineeri või puitlaast plaati. Tootja tehas pakub ka tsingitud plekist riiuli tasapindasid.
Riiulite üks eelistest on ka see, et nad on stabiilsed ilma tagaristideta. Selline süsteem tagab kaubale juurdepääsu mõlemalt poolt riiulit.
Kõik detailid on kaetud pulbervärviga, mis teeb riiuli väga kasutajasõbralikuks. Nimelt katab ja silub pulbervärv kõik metalli töötlemisel tekkinud teravad nurgad ja servad.

Kui soovite pakkumist või lisainformatsiooni: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

meedium 1

meedium 2meedium 3 

meedium 4meedium 5meedium 6 

meedium 7meedium 8