Drive-In

Drive-in ehk süvalaadmise riiul on võimalus väga tihedaks kauba ladustamiseks. Süsteem koosneb ladustamiskanalitest ja tasanditest, kuhu alused üksteise järgi paigutatakse. Tavalise aluseriiuliga võrreldes mahutab drive-in riiul sama laopinna juures isegi kuni 80% rohkem kaupa.

Süvalaadimise riiul toimib LIFO-põhimõttel: esimesena sisse, viimasena välja. Kuna ühte kanalisse on mõttekas panna sama kaup, sobib drive-in riiul hästi ühetaolise kauba ladustamiseks mõeldud lattu. Kanalite sügavus võib ulatuda 12 aluseni, kuid oleme ehitanud ka 2 alust sügavaid drive-in riiuleid. Süvalaadimise riiuli miinus on otsese ligipääsu puudumine enamusele alustest. Reeglina tehakse seda tüüpi riiulit EUR või FIN alustele, seejuures asetatakse alused riiulisse laiupidi.

Kindlasti on oluline teada Teie olemasoleva või ostetava tõstuki parameetreid, et kontrollida selle sobivust riiuliga. Nagu kõikide teiste riiulite puhul soovitame ka siin mõelda turvavarustuse peale: postikaitsmed ja siinid, mis juhivad tõstukit riiuli sees kanali algusest lõpuni. Nii kaitsete külgraame, mille hilisem väljavahetamine võib osutuda kordades kallimaks kui esialgne investeering postikaitsmetesse.

Drive-in on väga hea lahendus näiteks külmlao jaoks, mille iga ruutmeeter maksab väga palju ning on seega mõistlik maksimaalselt ära kasutada. 

Soovite pakkumist või lisainformatsiooni? See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

di 1di 2di 3