KKK

KKK - Korduma Kippuvad Küsimused

1)    Millistest riikidest tarnib Laomeister oma müüdavad tooted?

Laomeistril on sidemed tootjatega Leedus, Rootsis, Saksamaal ja Hiinas. Hetkel on tarnijate nimekirjas 30 ettevõtet. Loome pidevalt kontake uute tarnijatega, et laiendada oma tootevalikut ning pakkuda klientidele paremaid tooteid, kiiremaid tarneid ja konkurentsivõimelisemaid hindu.

2)    Mis tooteid Laomeister siis päris täpselt müüb?

Laomeistri tootevalikus on kõikvõimalikud riiulid: aluse- ja moodulriiul, konsool- ja arhiiviriiul, riiulitele ja postidele toetuv vahelagi, nn drive-in tüüpi riiul ja nn "elav ladu". Riiulitele on pakkuda ka erinevat lisavarustust ja sildihoidjaid.

Lisaks laoriiulitele müüme ka tööstusmööblit, garderoobikappe, kauplusemööblit ja isegi ostukärusid, PVC kilekardinaid, metallist ja plastikust karpe-kaste, laadimissildu ja -terminale. Nimekiri on pikk ja kõike ei jõuagi üles lugeda. Kui Teie otsitav kaubaartikkel jäi nimetamata, võtke kindlasti ühendust.

3)    Planeerime ehitada uue lao. Millal oleks mõistlik Laomeistriga ühendust võtta?

Mida varem, seda parem. Riiulite peale on mõistlik mõelda juba hoone projekteerimisfaasis. Kui teame, milliseid masinaid Te kasutama hakkate, saame teha kindlaks vajaliku töökoridori ning joonestada AutoCadis Teile parima võimaliku lahenduse. Kui hoone on juba valmis ja hakkate alles siis riiulite paigutuse peale mõtlema, võib tekkida olukord, et mõned koridorid tulevad oluliselt laiemad, kui tõstuk või virnastaja vajab. See tähendab, et kulutate hoone ehitamiseks raha, mida saaks hoopis kasulikumalt investeerida. Lao ehitamisel on mõistlik mõelda seest väljapoole ehk: kõigepealt riiulite paigutus ja siis seinad ümber!

4)    Kas Laomeister võtab ka projekteerimise eest raha?

Projekteerimine on tasuta. Oleme veendunud müüdavate toodete heas kvaliteedis ja hinnas ning kogemus on näidanud, et kliendid, kellele lahenduse välja töötame, meie pakkumise kasuks reeglina ka otsustavad.

Seega: riiulite projekteerimine on tasuta ning mida varem selle küsimusega tegeleda, seda parem.

5)    Laomeister on noor firma? Kas Teil on ikka piisavalt kompetentsi ja kogemust?

Laomeistri juhataja töötas varem 4 aastat suures firmas riiulite ja tõstukite tootejuhina, vastutades oma valdkonna müügi eest kogu Baltikumis. 4 aastat mõtles ta välja lahendusi ja tegi jooniseid, kauples tehastest paremaid hindu, valmistas müügimeestele ette pakkumisi, hoolitses õigeaegse tarne eest ja organiseeris paigaldust. Nende väärtuslike kogemusaastate jooksul teostatud projektide nimekiri on pikk ja nii võime julgelt väita, et oleme hästi ette valmistatud.

6)    Millist brändi aluseriiulit Laomeister müüb?

Laomeistri tootevalikus on 6 erinevat aluseriiulit. Kui klient soovib jätkata juba varasemast ajast laos olemasoleva süsteemiga, teeme meeleldi konkureeriva pakkumise Laadurile, kes müüb Constructori Kasten riiulit, või Laomaailmale, kes müüb Cityt.

Lisaks nendele brändidele müüme Ross ja Kimer aluseriiulit.

Meie põhiline aluseriiuli bränd on Boracs.

Hiina riiul Boracs on sertifitseeritud ja nn Rootsi riiulist eristab teda vaid kaks aspekti: odavam hind ja pulbervärvitud tugiraamid (Rootsi riiuli tugiraamid on galvaniseeritud). Oma funktsiooni täidavad mõlemad sama hästi.

Laomeister hoiab Hiina riiuli standarddetaile pidevalt laoseisus u 30 000 kg ulatuses, et tagada ka kuni keskmise suurusega projektidel tarne 7 päeva juures.

7)    Soovin tellida riiuleid. Aga kes need paigaldab?

Laomeister paigaldab kõik väiksemad projektid omade jõududega. Kui jõust jääb puudu, kutsume kohale oma hea partneri, kes paigaldab riiuleid ka kõikidele teistele arvestatavatele laosisustuse müüjatele Eestis. Nende kohta saab lähemalt lugeda kodulehelt www.sns.ee

8)    Meie firmal on laod ka Lätis ja Leedus. Kas saame ka sinna projekteerimise, tarne ja paigalduse tellida?

Laomeistril ei ole vahet, millises riigis Teie ladu on. Oleme valmis projekteerima, tarnima ja paigaldama kogu täislahenduse just Teile vajalikul aadressil! 

9)    Meie ladu on puupüsti täis ja ei oska nagu midagi peale hakata. Mida Laomeister soovitab?

Ladu on igas ettevõttes üks äärmiselt oluline koht: mida kiiremini saab kaubad komplekteeritud ja kliendi juurde toimetatud, seda kiiremini klient kaupade eest tasub ja seda paremini Teil läheb. Kuna kaubad muutuvad ajapikku ja mahud kasvavad, siis ühel päeval leiate end lihtsalt olukorrast, kus algselt planeeritud ladu ei võimalda enam oma klientide kiiret teenindamist. (Sellist olukorda oleks muidugi parem ennetada.)

Meie pakume omalt poolt välja, et tuleme Teie juurest läbi ja vaatame, kui hull seis on. Seejärel teeme uued joonised, et näha, kas riiulite vahetuse või ümberpaigutamisega on üldse võimalust lisaruumi tekitada. Reeglina on see võimalik.

Lisaküsimusi saab saata aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.