Hinnad

Hind on alati müüja jaoks liiga väike ja ostja jaoks liiga suur! Laomeister püüab leida kompromissi nende kahe äärmuse vahel.

Hiinast tarnitavad aluseriiulid ja drive-in riiulid on väga soodsad. Erilahenduste puhul on küll miinuseks pikk tarneaeg, kuid uute, ehitatavate objektide puhul ei ole ka see suur probleem. Ilmselt on hind umbes 30% odavam kui nn Rootsi riiuli puhul. Funktsioneerivad nad aga võrdselt hästi!

Moodulriiuli brändi valikul on Laomeister märkimisväärselt kapriissem. Laomeister müüb SSI-Schäfer moodulriiulit, mis on tõenäoliselt parim maailmas, võttes arvesse selle riiuli disaini, lihtsust, tugevust ja lisade rohkust. SSI-Schäfer moodulriiul maksab küll ligi 10% rohkem kui konkurentide oma, kuid - olgem ausad - see riiul sobib kõikjale: lattu, kauplusesse, tootmisesse. Laomeistril endal on kodus SSI-Schäfer raamaturiiulid! 

Ka kauplusemööbli puhul on Laomeister teinud teadliku valiku kvaliteedi suunas. Laomeister müüb maailma tippnimetusi: Tegometalli kauplusemööblit ja Siegeli ostukärusid. Kindlasti ei ole tegu kõige odavamate toodetega, kuid nii Siegeli kui Tegometalli pluss on peadpööritavalt suur tootevalik ja hea kvaliteet!

Hinnad on pea alati projektipõhised, seega ei ole meil klientidele pakkuda ka fikseeritud hinnakirja. Kaupluse või lao sisustamisel kasutame eri tarnijate toodangut, teeme kindlaks kõige mõistlikuma transpordikorralduse ning mõtleme läbi paigalduse. Väiksemad projektid teeb Laomeister omade jõududega, suuremate projektide korral tuleb appi meie hea partner, kes pakub paigaldusteenust Eesti kõikidele tõsiseltvõetavatele firmadele. Lisainfot saab kodulehelt www.sns.ee

 

Küsimused, kommentaarid, pakkumised, hinnapäringud on oodatud aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.